The Musketeers (Tři Mušketýři) Marcheaux

Marcheaux

Marcheaux

Namyšlený Marcheaux je kapitánem Rudé gardy a Feronův nejdůvěryhodnější zástupce.

Sezóny 1
2016 - 2016

Roky čistění pařížských ulic od chudoby mu zocelilo srdce k bodu divošství, a stal se naprosto zkaženým.

Marcheaux pracoval na přežití, všechno je o tom, koho znáte, a jeho dlouholeté spojení s Feronem se ukázalo být úspěšné. On a jeho muži mají úplnou kontrolu nad Paříží, terorizují slabé a hodují, zatímco lidé hladoví.


Ale ačkoli má Marcheaux veškerou brutalitu vojáka, jeho vychloubání zastírá fakt, že nikdy nebojoval v bitvě – známka zbabělosti, proto jím mušketýři pohrdají.

Pro Marcheauxe jsou ženy podřadné, mají být vlastněny a ovládány. Opovrhuje nezávislou Constance – přesto ho tajně fascinuje. Jeho pronásledování se neobejde bez povšimnutí D’Artagnana, což vede překvapivě k zatčení a krvavému soupeření.

(Kapitán Marcheaux, foto: BBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Jednu chvíli jsem ho v lásce neměla v druhé si mě něčím získal a pak zase ta nenávist. Ale jako záporná postava byla skvělá. :)

6.2.2021 | 13:54:28
Kimberlly

Nemôžem si pomôcť. Ďalší skvelý záporák seriálu!

1.8.2016 | 17:23:29
Sochorka

Constance mu v seriálu dává hezké kapky :) A všechny jeho útoky na jeji osobu mu vrací se všemi úroky. Postava je zajímavá, ale je to opravdu zbabělec a od kapitána Rudé gardy bych přece jen čekala více.

13.6.2016 | 8:00:04
Rivaira

Cože?! Tak to mu asi neprojde, protože d´Artagnan si Constance pohlídá :D Už to úplně vidím, jenom na ní sáhne a už nebude mít ruku :D

29.5.2016 | 10:50:30

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás