The Musketeers (Tři Mušketýři) Řecká upoutávka na třetí řadu

Řecká upoutávka na třetí řadu

Řecká upoutávka na třetí řadu

Britská premiéra byla sice přesunuta na květen, ale v Řecku se bude vysílat již příští středu 30.3.! Díky tomu řecká tv zveřejnila trailer (děkujeme @Kirké), který i nás, řecky nemluvící, hodně natěší na další řadu!

13 0
25.3.2016

Diskuze /9

Nivie

Taky děkuji Kirké.

Na to, že to je BBC, tak v tom mají pěkný nepořádek. Oni ten seriál musí asi hodně nesnášet :).

#2 Bobisudka #4 Kirké
25.3.2016 | 15:59:10
Bobisudka

#1 Nivie: taky si vůbec nedovedu vysvětlit, co se to děje…

#4 Kirké
webmaster
25.3.2016 | 16:40:43
Barbra06

Asi se snad přestěhuji do Řecka :D

#4 Kirké
25.3.2016 | 22:31:10
Kirké

Nemáte zač :) Jinak ono to poběží už v úterý 29., v tom promu to mohlo působit trochu zmatečně, jak tam zmiňují tu třetí série, tak to tam skoro vypadá jak třicítka.

#1 Nivie: #2 Bobisudka: Tak oni už při druhé sérii na to dost kašlali. Nemyslím, že by v tom měli nepořádek ale hádám, že asi hlavním zdrojem financí je pro ně prostě prodej vysílacích práv jiným stanicím a vzhledem k tomu, že na fanoušky dlouhodobě kašlou, tak je asi ani moc netrápí, že to poběží v jiných státech dřív jak v UK. Celkově je to s tím vysílám trochu zvláštní, protože v USA to prý ani nepoběží na BBC America ale na nějaké stanici Hula. Akorát jsem trochu zvědavá, jak to vlastně bude teda tentokrát s těmi verzemi epizod. Myslím tím ve smyslu, že v USA, u nás a myslím že i jinde běžely ty zkrácené verze dělané pro BBC America.

#3 Barbra06: Ještě můžeš do Turecka nebo na Nový Zéland, tam by to podle všeho mělo taky startovat už brzo :D

redaktor
25.3.2016 | 23:01:56
Petikojc

A ono to tam pobezi dabovane? Pokud ne, tak je nam jedno jestli to vysila BBC nebo nekdo jiny, ne? :-)

#6 Kirké #8 Nivie
26.3.2016 | 0:17:50
Kirké

#5 Petikojc: Pokud nedošlo v poslední letech v Řecku k nějaké dabingové revoluci, tak Řekové toho zrovna moc nedabují nebo minimálně ne v oblasti tady té angloamerické produkce. Všechno nechávají v originále s řeckými titulky, což hádám bude i případ Mušketýrů. Ale nemyslím, že je to úplně jedno. Myslím, že se z různých důvodů úplně nehodí některé věci takto probírat ale řekněme, že bude asi větší problém s dostupností, je možný že nebude v podstatě žádná. Když loni běžely některé epizody dřív v US jak v UK, tak byly taky ne zrovna dostupné a to šlo o US, tady jde o Řecko, takže asi tak. Plus je tu ta otázka, jestli to co poběží v Řecku budou plnohodnotné epizody, jaké později poběží i v UK.

#8 Nivie
redaktor
26.3.2016 | 2:30:43
Liss93

Taky by se to prvně mohlo odvysílat tady, když se tu točilo :D Ale jinak nechápu, proč ten seriál tak podrážejí. Pokud ho „nemají rádi“ (z jakéhokoli důvodu), tak neměli 3.řadu vůbec točit. Tečka. Takhle akorát nakrknou všechny, krom řeckých fanoušků.

#8 Nivie
26.3.2016 | 3:39:37
Nivie

#7 Liss93: Všechny krom řeckých a ještě těch novozélandských a tureckých. A to už se jim vyplatí (y) ;)

#6 Kirké:
#5 Petikojc: Přesně tak. Například BBC ONE šlo v pohodě minulý rok streamovat, BBC America už ne (teď může být situace jiná, streamování se za poslední dva roky hodně zlepšilo). Ta americká verze nebyla v podstatě k sehnání, takže i když už ty epizody byly venku, zbytek světa to před odvysíláním britské verze neviděl. Nevím, jak to dopadne, když to poběží na nějaké Hula Hulu dačo, Izmir TV nebo Aspropyrgos Channel. Taky je možné, že to neuvidíme nikdy :O :D

26.3.2016 | 12:27:25
Mival

Ááááách!!! Doufám že se jich taky dočkáme a co nejdřív!!! A plné verze!

26.3.2016 | 20:55:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás