The Musketeers (Tři Mušketýři) Upoutávky s dabingem

Upoutávky s dabingem

Upoutávky s dabingem

Prima již zveřejnila upoutávku na seriál, kde již máme možnost slyšet český dabing hlavních postav!
AKTUALIZACE: Byly přidány tematické upoutávky (též s dabingem)


6 2
15.6.2015

Upoutávka – Humor

Upoutávka – Romantika

V budoucnu přibudou ještě upoutávky zaměřené na intriky a postavy, na těch se zatím pracuje.

Jak se Vám dabing líbí? Souhlasíte s výběrem hlasů? Osobně musím říct, že jsem celkem spokojená, jen ten Aramis…


Foto: BBC a Prima TV

Diskuze /17

Hyde

Proboha který pako to nazvalo Tři mušketýři :-)

15.6.2015 | 21:09:26
Nivie

Vážně jsem zvědavá na ohlasy :). Zatím jsem četla jen skeptické názory. Docela pobavila diskuze na idnes a lidovkách . Co všem provedl Porthos? Vždyť je to hodný, velký chlap :D. A kostýmy možná nejsou zas tak dobové, ale vyhovují mi více než ty tradiční ubrusy s křížem.

15.6.2015 | 21:20:41
Mac Arthur

Tak ten dabing bude hodně zajimavý. Těch diskuzi na idnesu, lidovkach nema cenu si všímat. bohužel ta prvni upoutavka nieni moc dobře udělána, vše akční, výbuchy -pokud vím tak v serialu byl snad jen 1 výbuch tak velký a oni to tam narvou. Měli udělat jednu a pořadnou upoutavku. Co se týče oblečení tak mi to taky více vyhovuje, neboť ubrusy v té době nebyli – v tom by se nedalo ani pořádně šermovat stačí mrknout na wiki jak byly ztvarněni ve zbrojích. https://en.wikipedia.org/wiki/Musketeer

15.6.2015 | 21:41:39
vasek9114

Jakožto velký milovník tohoto skvělého díla pana Dumase, musím říct, že je to celkem vtipně udělané. Mix knižní předlohy spojený s fantazií a trochou dávky detektivky na mne udělal dojem. O mnohem lepší než poslední filmové zpracování, kde se bojuje na vzducholodi apod. Nejlepší zpracování mušketýrů rozhodně mají ti z M.Yorkem a také tu s Gerard Barrayem. Obě dvě série mám stažené a repliky jsou super. Druhá je už čirá detektivka, ale kdyby se jen drželi knihy, nebylo by co hrát. Na dabing jsem zvědav, snad mne nezklame. Příští rok bude i třetí série, tkz jsem sám zvědav, kam se to až dostane.:-):-):-):-)

#8 Nivie
15.6.2015 | 21:57:18
GreenArrowCZ

Proč tomu dop*dele nemůžou říkat Mušketýři…

#6 Bobisudka #8 Nivie
15.6.2015 | 22:03:03
Bobisudka

#5 GreenArrowCZ: asi tak nějak…

webmaster
15.6.2015 | 22:03:18
Kimberlly

brrr! :/

15.6.2015 | 22:17:35
Nivie

#4 vasek9114: Rozumný názor ;). Vždycky kroutím hlavou nad tím, když se někdo ohání knižní předlohou (v tomto případě inspirací) anebo historií. A hlavně by mě zajímalo, kolik z těch lidí četlo knihy a kolik ví, co se v té době ve Francii a v Evropě vlastně dělo :D. Vím, že tohle není nějaký geniální a super kvalitní seriál – je to takové mé malé guilty pleasure. Pokud se chci vzdělávat, přečtu si přece encyklopedii.

#5 GreenArrowCZ: Protože si asi myslí, že kdyby napsali Mušketýři, tak si nikdo nedomyslí, že jde o TY mušketýry. Je to celkem paradox, protože nebyli tři ale nakonec čtyři, tady v seriálu jich je pět, šestým členem je Constance, která byla v akci častěji než Treville a celkem jich bylo mnohem více než ti čtyři :D. Vlastně jsem nikdy nepochopila, proč jsou označováni jako tři.

#9 Ponine94
15.6.2015 | 22:26:21
Ponine94

#8 Nivie: Protože v původním románu se opravdu jednalo o tři mušketýry, D´Artagnan se stal mušketýrem až v závěru a proto ten název sedl. :) ;) A bylo by blbé to měnit s tím, jak se mění verze. :D „Tři mušketýři, kapitán Tréville, Constance a D´Artagnan“ by asi nebyl ten nejvíc špičkovej název. :D

#12 Nivie
15.6.2015 | 22:44:44
archetta

Mně tedy nesedí Constance, Aramis a Porthos :( kardinál taky nic moc… No a krále neukázali, tak uvidíme :)

16.6.2015 | 0:32:53
tucaan

Tři mušketýři jsou samozřejmě klasika.
Ale tenhle seriál se jmenuje schválně JEN The Musketeers (nikoliv tři).To, že se nedrží striktně knižní předlohy, je jen a jen dobře. Těch Tří mušketýrů bylo totiž natočeno už tolik, že pokud chce kdokoliv s tímto příběhem uspět dnes, nemůže jej otrocky převyprávět. (Ostatně Gerard Barray je nepřekonatelný). Tihle mušketýři jsou zkrátka akčním seriálem kde nechybí ani detektivní prvky, jehož základem jsou sice známí hrdinové, drží se i „historická linie“, ale scénáristi se nebojí vyvíjet postavy a děj po svém. Mně se líbí výběr herců (včetně Portose) i jednotlivé příběhy. V neposlední řadě vítám i krásné lokace v naší republice. Ještě chci připomenout, že kaskadérské záležitosti včetně koordinace akcí jsou dílem našich kaskadérů.

16.6.2015 | 10:47:02
Nivie

#9 Ponine94: Však já vím, proč se jim původně říká tři ;). Jen narážím na to, že si Britové asi uvědomili, že ti tři se kamarádili i předtím, ale příchod d'Artagnana byl velkou událostí, která je zasáhla a výrazně ovlivnila jejich životy (a navíc jsou zde i „dobrovolníci“ bez kterých by vše vyřešili s většími obtížemi), proto tím kolektivním názvem pojmenovalili širokou skupinu lidí a svým způsobem jim tím vzdali hold :). Ale chápu, že Tři mušketýři je značka, která táhne a prodává. Taky by mohli vyjmenovat celou posádku, ale to by asi nebylo efektivní.

Ještě dodám jenom maličkost. Oceňuji i to, že v případě Porthose to nevnímám jako nějakou politickou korektnost ani otrocké plněné kvót. Prostě se snažili o diametrálně odlišný a silný příběh. Je fakt, že jsem Porthose vnímala pokaždé jako páté kolo u vozu a jako zbytečného mušketýra – a bylo mi jedno, kdo ho hraje.

16.6.2015 | 14:23:16
azazel

dabing,dabing,da­bing…zabiják dobrých seriálů…

#15 Mival
16.6.2015 | 14:25:45
Elisabeth III.

K těm kostýmům: jsou fakt hezké, ale nevím jak to vypadalo v 17. století s jejich uniformou. Stejně byly to jejich kostými, které vyhrály cenu BAFTA.Jsem taky zvědavá jaké to bude mít ohlasy!!!Už se nemůžu dočkat pondělka, až je budou vysílat.

16.6.2015 | 15:34:23
Mival

#13 azazel: V tomto případě naprostý souhlas – vůbec se mi k nim ty hlasy nelíbí. Bude to těžké sledovat na Primě, přesto, jelikož mi Mušketýři moc chybí, dám tomu šanci a budu se dívat. Ovšem, co se týká dabingu celkově, někdy může být i lepší než originál, např. De Funes/Filipovský..

#16 azazel
16.6.2015 | 20:25:14
azazel

#15 Mival: tak s tím máš pravdu Louis de Funès je dobře nadabovaný…je pravda,že občas to vychytaj..ale valná většina je děsná…a hlavně když jsi zvyklí na nějaký dabing a oni to předabujou někým jiným-například teď v sobotu jeli Piráti a Bože! to nebylo koukatelné! Většina postav předabovaná..no děs…a o TBT ani nemluvím…Mušketýry mám strašně ráda a kupodivu nejvíc snad Portose,ale asi nebudu tak silná jak ty a schopná to koukat s dabingem..

17.6.2015 | 7:19:53
Elisabeth III.

Jsem zvyklá a mám radši na jejich originální hlasy.Budu se dívat a třeba si i zvyknu.

17.6.2015 | 15:42:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Neloučíme se s vámi

Zůstaňte s námi i po konci

Zůstaňte s námi i po konci

Seriál The Musketeers se sice s námi po třech sezónách definitivně rozloučil, my se však ještě loučit nehodláme. I po konci pro vás připravujeme spoustu zajímavých článků, o které byste jakožto věrní fanoušci rozhodně neměli přijít!

Reklama

Trailer pro finálovou řadu

Thumbnail Play icon
Ohodnoťte seriál The Musketeers!

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás