The Newsroom Epizody - Sezóna 3

Epizody - Sezóna 3

Sezóna 3

 • S03E01: Boston

  S03E01: Boston

  V návaznosti na debakl okolo operace Genoa, Will, Mac a zbytek týmu “News Night” se rozhodují, zda nepochybili při odvysílání mimořádně důležitého příběhu, který by mohl opět pozvednout pokud ne sledovanost, pak alespoň jejich důvěryhodnost. Neal se ocitne na šikmé ploše, když ho kontaktuje anonymní zdroj, který se dostal k ukradeným vládním dokumentům odhalujícím, jak falešné reportáže nastrčené v novinách daly vzniknout výtržnostem v Kundu (Indie). Mezitím se Sloan snaží vyřešit hádanku okolo převratu; Maggie je donucena zaskočit za Elliota v situaci nastalé po teroristickém útoku na bostonský maraton. Premiéra 3. řady.

  10.11.2014
  1 210 000
  1 hodina
 • S03E02: Run

  S03E02: Run

  Spolu s Rebeccou, která opět dostala za úkol hájit ACN proti možné žalobě, se Will snaží ochránit Neala před důsledky úniku informací z ministerstva obrany. Mezitím se Charlie a Leona dají do boje proti nepřátelskému manévru ve snaze o převrat, zahrnující Reesovy sourozence Blair a Randyho Lansingovy. Sloan se bojí, že by Don mohl být vinen z přivydělávání na tajných informacích; Maggie zvažuje etiku odposlouchávání a Hallie zaplatí vysokou cenu za svůj noční tweet.

  17.11.2014
  1 280 000
  1 hodina
 • S03E03: Main Justice

  S03E03: Main Justice

  Leona a Reese hledají, kde získat peníze, aby zachránili ACN, a zmařili tak plány Blair a Randyho. Will dostane překvapení v jídelně od zpravodaje v Bílém domě, zatímco si Charlie vymění představy o budoucnosti ACN s potenciálním kupcem Lucasem Pruitem. Sloan a Don se snaží udržet svůj vztah v tajnosti.

  24.11.2014
  1 190 000
  1 hodina
 • S03E04: Contempt

  S03E04: Contempt

  Tváří v tvář soudnímu předvolání a možnému uvěznění za pohrdání soudem, Will stojí pevně proti odhalení zdroje, který ACN dodal ukradené dokumenty ministerstva obrany. Zatímco Charlieho pohrdání Lucasem roste, Sloan a Mac se snaží najít vhodnějšího kupce ACN. Jimův vztah s Hallie si projde zkouškou.

  1.12.2014
  1 380 000
  1 hodina
 • S03E05: Oh Shenandoah

  S03E05: Oh Shenandoah

  Ve vazbě pro pohrdání soudem Will nadále odmítá prozradit jméno Nealova zdroje. Aby Charlie dostál Pruitově příkazu zaujmout mladší diváky, nařídí zdráhajícímu se Donovi, aby vystopoval aktéry případu sexuálního zneužívání na elitní univerzitě. Sloan vyjádří svůj názor na novou digitální stránku, kterou má na svědomí Bree, náhrada za Neala. Mezitím Jim a Maggie (uvězněni na letišti v Moskvě) čekají, až se uvolní sedadla v letadle na Kubu, protože chtějí získat interview s jedním velice ostře sledovaným pasažérem.

  • Původní název epizody zněl „Charlie Skinner“.
  8.12.2014
  1 360 000
  1 hodina
 • S03E06: What Kind Of Day Has It Been

  S03E06: What Kind Of Day Has It Been

  Náhlé úmrtí přinutí Willa a Mac zauvažovat nad milníkem, který zásadně změnil vývoj události v redakci, a dále se dívat do náhle nejisté budoucnosti ACN. Mezitím Maggie ve Washingtonu uloví pro rozhovor terénního producenta; chod Nealových webovek je pozastaven kvůli jejich rekonstrukci; a Leona poskytne Pruitovi moudrou radu.

  Finále seriálu.

  15.12.2014
  1 620 000
  1 hodina

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Newsroom a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Co teď sledovat?

Co teď sledovat?

Pokud si po skončení The Newsroom zoufáte, na jaký seriál (podobného ražení) se teď dívat, mrkněte se do článku, obsahuje přes tucet tipů.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás