The Newsroom
95/100 - 59×

The Newsroom

Inteligentní, aktuální a vtipný The Newsroom přibližuje zákulisí fiktivní zpravodajské televizní stanice. Soustřeďuje se na moderátora Willa McAvoye (Jeff Daniels), výkonnou producentku MacKenzie, kterou s Willem pojí společná minulost, a celý tým redakce neustále se honící za novou informací a jejím ověřením, aby mohli být na zpravodajství, které dělají, právem hrdí.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Jeff Daniels (Will McAvoy), Emily Mortimer (MacKenzie McHale), Sam Waterston (Charlie Skinner), Olivia Munn (Sloan Sabbith), Thomas Sadoski (Don Keefer), Alison Pill (Margaret Jordan), John Gallagher, Jr. (Jim Harper), Grace Gummer (Hallie Shea), Dev Patel (Neal Sampat), Marcia Gay Harden (Rebecca Halliday), David Harbour (Elliot Hirsch), Jane Fonda (Leona Lansing), Chris Messina (Reese Lansing), Adina Porter (Kendra James), Chris Chalk (Gary Cooper)

Noví herci pro druhou sérii

Noví herci pro druhou sérii

Druhá série sice začíná až příští rok, ale už nyní známe jména herců, kteří se připojí k týmu Aarona Sorkina.

0 0
17.11.2012

Oznámeno bylo obsazení herců, kteří se v druhé řadě objeví v několika epizodách. Datum premiéry zatím není známo, lze ale předpokládat, že se další série dočkáme zhruba někdy na konci června 2013. A na které herce se tedy můžeme těšit?


ROSEMARIE DeWITT má na kontě řadu snímků, ve kterých většinou hraje vedlejší postavy, naposledy jsme ji mohli vidět v komedii Sousedská hlídka (The Watch). Přednost dává spíše nezávislé filmové scéně a pravidelně se objevuje také na televizní obrazovce. Vidět jsme ji mohli v několika epizodách seriálu Mad Men či v United States of Tara (Tara a její svět).

V The Newsroom si zahraje Rebeccu Halliday, advokátku, jež má hájit televizní stanici v soudním procesu, ve kterém půjde o miliony dolarů.


PATTON OSWALT se na malé obrazovce znovu sejde s Rosemarie DeWitt, s níž si zahrál už v seriálu United States of Tara. Herec je známý z řady seriálů, v nichž často hostuje (naposledy se objevil v Two and a Half Men).

Ve druhé řadě The Newsroom ztvární Jonase Pfeiffera, šéfa personálního oddělení v Atlantic Cable News.

GRACE GUMMER, dcera slavné Meryl Streep, se zatím nestihla příliš zviditelnit. Objevila se například v jedné epizodě seriálu Smash. Ovšem role v The Newsroom by pro ni mohla být alespoň částečně průlomovou a ona by tak mohla následovat svou úspěšnější sestru Mamie (Off the Map, Emily Owens M.D.).

V druhé sérii si zahraje postavu jmeném Hallie Shea, novinářku zaměřenou na kampaň prezidentského kandidáta Mitta Romneyho.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Co teď sledovat?

Co teď sledovat?

Pokud si po skončení The Newsroom zoufáte, na jaký seriál (podobného ražení) se teď dívat, mrkněte se do článku, obsahuje přes tucet tipů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama