The Newsroom Třetí sezóna konečně oficiálně potvrzena!

Třetí sezóna konečně oficiálně potvrzena!

Třetí sezóna konečně oficiálně potvrzena!

A bude poslední…


0 0
13.1.2014

Jak jsme psali už v září, naděje se naplno rozhořela, když Jeff Daniels napsal na twitter: „Je to oficiální. Newsroom se vrátí 3. sérií.“ Bylo třeba jen počkat na vyjádření HBO… A dočkali jsme se.

HBO oficiálně obnovila The Newsroom pro poslední řadu, na jejíž vysílání se můžeme těšit snad už na podzim tohoto roku. Tato šťastná novinka přišla téměř šest měsíců poté, co Michael Lombardo (programový ředitel HBO) veřejně prohlásil, že by byl šokován, kdyby seriál obnoven nebyl. Za prodlevu „vděčíme“ tvůrci Aaronu Sorkinovi, který potřeboval čas na sepsání scénáře k filmu o Stevu Jobsovi. Nyní už Aaron může plně obrátit svou pozornost zpět k Newsroomu.


Krom této zprávy bylo také oznámeno, že do tvůrčího týmu k Aaronu Sorkinovi, Alanu Poulovi a Scottu Rudinovi přibude další geniální mysl, Paul Lieberstein (The Office).

Tahle banda se v posledních pár týdnech několikrát sešla, aby rozplánovala další dění ve třetí řadě, která se začně natáčet na jaře.

Máme se tedy nejspíš na co těšit. Dočkáme se masakru na základní škole Sandy Hook v Connecticutu (prosinec 2012) nebo třeba teroristického útoku na bostonský maraton (duben 2013)?

zdroj

Diskuze /7

luciasce

třetí a poslední?

překladatel
13.1.2014 | 23:49:52
KevSpa

Pláču. :'(

webmaster
13.1.2014 | 23:57:05
Hurley

Pořád je teda otázka, jestli to utlo HBO, nebo už samotnýmu Sorkinovi došla šťáva. Ale tak v tom druhým případě by to kdyžtak zase mohl nechat Johnu Wellsovi. :-D

webmaster
14.1.2014 | 9:31:52
Sakaja

Da F@ck?!!! Kdyby si drželi latku, šlo by dlouho, ale jestli už se spíš Sorkin hyperaktivně roztěkán na tucet projektů nenudí nebo nesoustředí…chjo, škoda!!!

14.1.2014 | 12:51:18
miquik

Skvelý seriál, teším sa…

14.1.2014 | 13:14:56
makishek

myslím si (po zhlédnutí 2×09), že sorkin sám ani s další řadou nepočítal – měl to pěkně rámcovitě ukončené, propojené s první řadou, vše uzavřené a dovysvětlené.. škoda, že když už teda podepsali 3. sérii, rovnou se i rozhodli, že bude poslední.. a na vině bude určitě právě on, protože hbo byla se seriálem spokojená (i přes ratingy a sledovanost), to on byl vždy jediným zádrhelem..

webmaster
14.1.2014 | 14:03:23
Historic

http://www.hollywoodreporter.com/…sroom-570176

Sice hodně staré, ale doporučuju přečíst. Mj. tam je i zmínka o Sorkinově chuti pokračovat: /Sorkin/ acknowledges that he'd like to do more, particularly given the abundance of news events including the Newtown, Conn., school shootings, which almost made it into season two. „Newtown comes after our season ends. I thought it wasn't going to, but it did,“ he says, wondering aloud what will come of the gun debate by the time a third season would roll around.

webmaster
19.3.2014 | 0:31:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nepřehlédněte

Co teď sledovat?

Co teď sledovat?

Pokud si po skončení The Newsroom zoufáte, na jaký seriál (podobného ražení) se teď dívat, mrkněte se do článku, obsahuje přes tucet tipů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás