The Night Agent (Noční agent)
76/100 - 34×

The Night Agent(Noční agent)

Agent FBI pracuje v suterénu Bílého domu, kde má hlídat telefon, který doposud nikdy nezazvonil. Jenomže ten telefon najednou zazvoní a agent se dostává do středu nebezpečného spiknutí.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Gabriel Basso (Peter Sutherland), Luciane Buchanan (Rose Larkinová), Fola Evans-Akingbola (Chelsea Arringtonová), Sarah Desjardins (Maddie Redfieldová), Eve Harlow (Ellen), Phoenix Raei (Dale), Enrique Murciano (Ben Almora), D.B. Woodside (Erik Monks), Hong Chau (Diane Farrová)
redaktoři
xflori01

Trailer k novému politickému thrilleru z Bílého domu

Trailer k novému politickému thrilleru z Bílého domu

Už zítra vychází na Netflixu nový seriál o agentu FBI, který pracuje v suterénu Bílého domu a hlídá telefon, který nikdy nezazvonil. Jenže najednou zazvoní a agent se ocitne ve středu nebezpečného spiknutí.

2 0
22.3.2023

Během pandemie Netflix objednal nový seriál na motivy stejnojmenného knižního bestselleru od spisovatele Matthewa Quirka. Jeho hlavním producentem se stal Shawn Ryan, tvůrce úspěšných seriálů jako jsou The Shield, The Chicago Code, Last Resort, Timeless a S.W.A.T..

Seriál je inspirován Quirkovým románem. Noční agent je sofistikovaný akční thriller věnující se vývoji postav a zaměřuje se na nízce postaveného agenta FBI, který pracuje v suterénu Bílého domu a obsluhuje telefon, který nikdy nezvoní – dokud jedné noci nezazvoní, což ho vrhne do středu nebezpečného spiknutí, jehož všechny nitky směřují přímo do Oválné pracovny.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

tonyawhitton

I like Shawn Ryan because his movies are so great. I can immerse myself into the movie world as the way I do with shell shockers. Hope that there are many new products from him in the future.

22.3.2023 | 10:14:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E10: Fathers

cz100%
DOKONČENO

Seriál si na českém rozhraní Netflixu můžete pustit jednak s českým dabingem, jednak v originálním změní s českými titulky. Seriál najdete v nabídce Netflixu.

Ohodnoťte seriál The Night Agent

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama