The Night Manager (Noční manažer)
92/100 - 100×

Sledovat

The Night Manager(Noční manažer)(Noční recepční)

Bývalý britský voják Jonathan Pine je naverbován do špionážní operace. Jeho úkolem je proniknout do vnitřního okruhu obchodníka se zbraněmi Richarda Onslowa Ropera. Seriál vznikl v koprodukci stanic BBC a AMC. V hlavních rolích hrají Hugh Laurie a Tom Hiddleston.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
3 sezóny | BBC | 60 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Tobias Menzies (Geoffrey Dromgoole)

Richard Roper

Richard Roper

Vzdělaný a všemi obdivovaný miliardář a podnikatel s velmi nebezpečnými záměry.

Sezóny 1
2016 -

Osobnost

Richard Roper má vše, co by chtěl mít každý muž – pochází z dobré rodiny, dostalo se mu skvělého vzdělání. Má šarm a charisma. Ale za maskou miliardáře, podnikatele, vynálezce, filantropa a gentlemana, kterou nasazuje na veřejnosti, se schovává ďábel.

Nejhorší muž na světě vybudoval své impérium na obchodu se zbraněmi, které prodává tomu, kdo nabídne nejvíc. Když Jonathan Pine zachrání jeho syna, kterého jediného má rád (což je také jeho jediná slabina), přivítá Jonathana mezi svou rodinu, což se mu také může stát osudným.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama