The O.C.
89/100 - 52×

The O.C.

Idylický život smetánky v Kalifornii? Kdepak. Ani peníze vám nezaručí lásku, rodinu a přátele. A už vůbec ne klidný život bez starostí. Hrdinové tohoto teenage seriálu by mohli vyprávět své.

USA | 2003 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | FOX | 42 minut
hrají
Ben McKenzie (Ryan Atwood), Rachel Bilson (Summer Roberts), Kelly Rowan (Kirsten Cohen), Alan Dale (Caleb Nichol), Tate Donovan (Jimmy Cooper), Willa Holland (Kaitlin Cooper), Kevin Sorbo (Frank Atwood),

Frank Atwood

Frank Atwood

Ryanův otec je propuštěn z vězení a chce získat svého syna zpět.

Sezóny 1
2006 - 2007

Ryan nemá o setkání s otcem zájem. Pořád má v živé paměti, jak jeho matku bil a byl násilný opilec. Frank si vymyslí rakovinu, aby se ke svému synovi dostal blíž. Sandy ale jeho lež objeví a vyvolá to konflikt.

Frank se zamiluje do Julie, chce s ní strávit zbytek života, ale když se dozví, že je Julie těhotná, zbaběle uteče. O šest měsíců později svého rozhodnutí lituje. Už je pozdě, když jeho láska stojí před oltářem s jiným?


Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama