The O.C.
89/100 - 52×

The O.C.

Idylický život smetánky v Kalifornii? Kdepak. Ani peníze vám nezaručí lásku, rodinu a přátele. A už vůbec ne klidný život bez starostí. Hrdinové tohoto teenage seriálu by mohli vyprávět své.

USA | 2003 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | FOX | 42 minut
hrají
Ben McKenzie (Ryan Atwood), Rachel Bilson (Summer Roberts), Kelly Rowan (Kirsten Cohen), Alan Dale (Caleb Nichol), Tate Donovan (Jimmy Cooper), Willa Holland (Kaitlin Cooper), Kevin Sorbo (Frank Atwood),

Kirsten Cohen

Kirsten Cohen

Projektantka domů, dobrá matka a dokonalá dcera Caleba Nichola.

Sezóny 4
2003 - 2007

Ze začátku se Kirsten upíná jen na svojí práci. Není moc nadšená, že si její manžel přivede práci domů, v podobě problémového mladíka. Po čase začne vnímat Ryana jako svého syna.

Je laskavá a spravedlivá a milující manželka, ale jako každé manželství má i to její krize. Jedna taková krize se jmenuje Carter. Kirsten bojuje s věrností ke svému manželovi a novou touhou, kterou cítí ke Carterovi. Je z toho tak zoufalá, že jí to dožene k pití a pití zase k nehodě, když sedne pod vlivem za volat a na křižovatce do ní narazí náklaďák.

Sandy jí chce pomoci a je to na dobré cestě, dokud neumře její otec a ona znovu sáhne po alkoholu. Musí se rozhodnout, přijít o rodinu nebo léčebna.


Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama