The Order
88/100 - 48×

The Order

Jack Morton, vysokoškolský student, se připojí ke kultu, který praktikuje černou magii, aby pomstil smrt své matky. Tento kult však není to jediné nadpřirozené, co v seriálu uvidíme. Můžeme se těšit minimálně i na vlkodlaky.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový


S01E08: Undeclared, Part Two

S01E08: Undeclared, Part Two

Alyssa pomáhá Jackovi a ostatním zachránit Randalla a objevují doktorovi šílené plány. Edwarda navštíví předchozí majitel knihy.

cz sk
7.3.2019
44 minut

Alyssa se rozhodne pomoct Jackovi a jeho přátelům zachránit Randalla. Pomocí kouzla ho najdou. Doktor Hemmings provádí na Randallovi experiment.

Toho se účastní i Ruby, ale jako vědkyně. Snaží se donutit Randalla k výbuchu, aby se proměnil. To se nedaří, dokud doktor Hemmings neobětuje Ruby a neprozradí, jak Randalla podvedla. Na místě se promění a zabije ji.

Během hledání však Lilith zjistí, že byla členkou řádu a že ona a Alyssa byly kamarádky. Najdou Randalla a zjistí, kdo za tím vším stojí a proč. Randall doktora Hemmingse zabije.

Edwardův syn Maddox omylem spojí ztracené díly knihy a v místnosti se objeví duch. Aby svého syna zachránil, provede spojovací kouzlo. Duch si žádá nové tělo. Edward ho ale podvede a zabije. Dozvídáme se ale, že aby Edward dokončil svůj plán, musí obětovat svého syna.

Randall v sobě ale má stále čip, který znásobuje jeho vztek. Všichni se začnou hádat a aby nedošlo k něčemu vážnému, řekne pravdu o svém otci. Podaří se jim čip vyndat.

Alyssa chápe Jackovu situaci, zároveň ví, že jsou každý stojí na jiné straně. Rozloučí se, ale Jack se za ní vrací. Vidí ji ale, jak nastupuje do auta k Edwardovi.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama