The Originals
94/100 - 357×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

S02E09: The Map of Moments

S02E09: The Map of Moments

Rebekah si všimne neobvyklé změny v Elijahově chování, proto poprosí Klause, aby přišel s Hayley do bezpečného domu, kde uvidí Hope. Kaleb prožívá vzpomínky zvláštního muže, proto Davině odhalí kouzlo, které vytvořil roku 1914. Cami zjistí, že Esheřin plán je zavede do nebezpečí, proto žádá odpovědi od Vincenta, který si stále stojí za svým. Esher dohodne nečekané spojenectví, aby mohla Klausovi ukázat pravé nebezpečí a Hayley se rozhodne tak, že to může navždy změnit její vztah s Elijahem.

cz sk
8.12.2014
1 410 000
43 minut

Základní info:

Režie: Leslie Libman
Scénář: Marguerite MacIntyre, Julie Plec
Hrají: Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Leah Pipes (Camille O'Connell), Danielle Campbell (Davina Claire), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Nathaniel Buzolic (Kol Mikaelson), Sebastian Roché (Mikael), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Sonja Sohn (Lenore), Daniel Sharman (Kaleb Westphall), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Maisie Richardson-Sellers (Eva Sinclair), Keri Lynn Pratt (Mary-Alice Claire), … 

Trailer k deváté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, minulost Kola byla fakt zajimava, Klaus držici Hope bylo fakt zajimave, a Cami jak řekla Marcelovi at Finna zavře to bylo vtipny, rodinna fotka je pěkna, plan Kola na umistěni Rebeky byl zvraceny ale Klausuv plan vyšel aspon se zbavil matky, a Haylijah byl fakt dobry, jen škoda že se nejspíš nedaji dohromady.

16.11.2019 | 11:18:19
Dark Angel

Pekná časť, veľmi sa mi páčilo stretnutie Hayley a Nika s ich dcérou a celková ta rodinná idylka vrátane Rebeky a Elijaha bola milá a to čo plánovali od začiatku, hoc to trvalo krátko… O niečo menej sa mi páčilo prevtelenie Rebekhy samozrejme… To ako chytili do pasce Esther bolo skvelé! :) Tie prevteľovania má vôbec nebavia… mali by sa všetci vrátiť do pôvodných tiel…

27.4.2017 | 19:03:43
tom99

Asi o něco lepší podzimní finále, než u Vampire Diaries, ale přece tomu trošku něco chybělo. Konec byl ale parádní :-)

webmaster, grafik
22.1.2015 | 0:14:05
Crowley

Super epizóda ,len sa mi zdá,že nám zachviľu vymenia celú rodinku pôvodných :-D Na nového Kola a aj Finna som si zvykol,ale nová Esther a Rebekah,no neviem,možno si časom aj na ne zvyknem.

11.12.2014 | 21:05:26

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama