The Originals
94/100 - 360×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

S05E03: Ne Me Quitte Pas

S05E03: Ne Me Quitte Pas

Kdo je Elijah Mikaelson? Hned poté, co je mu Marcelem vymazána paměť, se Elijah probouzí uprostřed ničeho a nemá nejmenší tušení kdo nebo co je. Neschopen ovládat své přirozené upíří touhy, Elijah narazí na Antoinette, krásnou volnomyšlenkářskou upírku, která mu pomůže s jeho novým životem. Nicméně setkání s Klausem ohrožuje mír, který konečně našel.

cz sk
3.5.2018
900 000
42 minut

Zajímavost: Tuto epizodu režíroval Joseph Morgan (Klaus).

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Xavik

Konečně nějaká zajímavá a dobře napsaná epizoda poslední řady. Smekám.

admin
9.5.2018 | 17:28:17
Jelinek

Asi nejslabší díl ze všech dílů Originals.

9.5.2018 | 13:13:05
Joshcz

Díl nic moc.

9.5.2018 | 9:05:22
wrtulka

Díl pěkný. Líbí se mi dějová linka Elijah. Pravdou je, že se zatím nic nestalo, zatím žádný spád. Moje otázka na vás…6. serie byla zamítnuta? Toto je opravdu poslední serie? Dík.

7.5.2018 | 12:32:52
Car

tento dil? absolutni spicka po prvnim me bavil absolutne nejvice, Elijah je moje fav postava a s hereckou Jamie Murray po boku jakozto nove pritelkyne? no necekala jsem ze to reknu, ale Hayley se muze jit docela solidne vycpat, pac tak jak se k nemu hodi Antoinette se k Elímu nehodila jeste zadna jina, tot muj nazor, celkove famozni dil, vic Elijaha pls…faktem ale teda bohuzel je, ze dejove se zatim vubec nic nedeje,… nj Julie co bychom od tebe cekali ze? takze sto procent za Elijaha

5.5.2018 | 13:46:07
Te-Rez

Skvělý díl. Sice to měla být oddechovka, ale já se u toho strachovala víc, než u běžných dílů. Antoinette je skvělá!

4.5.2018 | 23:53:30
GingerGin

Pro mě je Elijah nejoblíbenější postava, ale v tomhle díle to nebyl on. A kupodivu mi to nevadilo. Podle mě jeden z nejlepších dílů. Bylo to, jako sledovat úplně novou postavu. Nemluvě o tom, že bylo fajn vidět ho konečně šťastného. A i když jsem velkým fanouškem Haylijah, byla bych schopná překousnout, kdyby nakonec byl s Antoinette. Jediné, co mi vadí, je to, že tahle série má moc málo dílů. Rozehráli zajímavý příběh, ale pochybuju, že ho budou moct nějak víc rozvíjet. Což je dost škoda. Všichni nějak tušíme, že se na konci ten původní Elijah určitě vrátí, ale nemyslím si, že k tomu bude dostatek prostoru. Nemluvě o tom, že by to chtělo pohnout se celkově s příběhem dál.

4.5.2018 | 20:30:57
Tatarun20

Elijah je můj favorit. Byl, je a vždycky bude, ale tenhle díl mě docela zklamal. Nějaká důvěra v to, že záporné ohlasy ostatních byly špatně tu byla… No, i když to nebyla ta nejlepší episoda a i přes to, že mě zklamala je to pořád jedna z těch lepších. Jen doufám, že se v další episodě pohneme dále v příběhu a že se ještě dočkáme starého dobrého Elijah

4.5.2018 | 19:44:01
bloody_maniac

já se za tento díl přimluvím, moc se mi líbil, byl parádně zrežírovaný, nejprve jsem se bála, kvůli ohlasům, ale teď jsem spokojena, samozřejmě jsem trochu smutná, ale myslím, že nakonec se to všechno nějak urovná, Antoinette je skvělá

4.5.2018 | 15:29:38
korolpsk

jeden zo slabších dielov ale stale to bolo dobre

4.5.2018 | 14:21:45

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama