The Originals New Orleans

New Orleans

New Orleans

Velmi důležité přístavní americké město. Největší město Louisiany. Leží blízko řeky Mississippi a jezera Pontchartrain. Dějiště seriálu „The Originals“.


5 0
1.5.2013

Faktická historie

V roce 1718 bylo město založeno Jeanem Baptistem Le Moynem de Bienvillem a pojmenováno podle Filipa II.Orleánského. Několikrát bylo hlavním dějištěm občanské války a stanovištěm významných vůdců. Ve 20.století se proslavilo jazzem a swingem, který zde našel svou domovinu.

Seriálová historie

Na přelomu 19. a 20.století se v New Orleans začaly hromadit nadpřirozené bytosti – upíři, vlkodlaci, čarodějky. Bylo nutné mezi nimi udělat pořádek a zavést určitý řád. O to se postarala rodina Původních upírů – Mikaelsonovi. Klaus se stal velkým vůdcem New Orleans a snažil se zabránit konfliktům mezi rasami. Zvláště kvůli zájmu obyčejných lidí. To se mu i povedlo, ale časem se problémy začaly zvětšovat a on byl i s rodinou nucen odejít. New Orleans pak zušlechtil Marcel, který si pro sebe ukořistil Klausovu pozici. Od té doby je hlavním lídrem nadpřirozených bytostí v N.O. Marcel.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pátá řada

Foto: CW

Pátá řada seriálu The Originals:

Reklama

Anketa

Článek: Caroline se objeví v páté řadě.

Chtěli byste vidět Klause a Caroline spolu v The Originals?

77%
16%
8%
429 hlasů

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás