The Originals Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Třetí řada bude řešit boj mezi pokrevními liniemi. Davina se stává čím dál mocnější čarodějkou a spor mezi Klausem a Elijahou vrcholí.


9 0
4.10.2015

1. For the Next Millennium

Datum premiéry: 8. října 2015

Spor s mocnou čarodějkou Davinou pokračuje a rozdělí bratry Klause a Elijahu. Během toho hledá Freya způsob, jak napravit jejich pouto, aby z nich byla opět rodina. V tu dobu se Klaus dozví, že do města New Orleans přišel jeho starý upírský přítel Lucien, který kuje záhadný plán, jenž zahrnuje každou pokrevní linii rodiny Mikaelsonů. Elijah si pokládá otázky, zda může svému bratrovi odpustit. Hayley v zátoce bojuje se svým vlkodlačím prokletím. Vincent a Cami pomáhají detektivovi Kinneymu s odhalením vraha, který je na útěku. Marcel má opět kontrolu nad francouzskou čtvrtí, proto zkouší novou strategii pro nábor upírů. Davina je nyní regentkou čarodějek v New Orleans, proto učiní rozhodnutí, které ji postaví proti Marcelovi.


2. You Hung the Moon

Datum premiéry: 15. října 2015

Po zjištění, že pytláci zabíjí v zátoce vlky, Elijahovy a Jacksonovy obavy o Hayley narostou, když se během úplňku neukáže. Davina jako jediná ví, kde se Hayley nachází, proto tuto informaci plánuje využít ve svůj prospěch. Cami říká Klausovi svou teorii o tom, kdo stojí za sérií vražd ve francouzské čtvrti. Lucien upozorní Elijahu na válku mezi pokrevními liniemi.

3. I'll See You in Hell or New Orleans

Datum premiéry: 22. října 2015

Klaus a Elijah jsou nuceni se spojit a odhalit Lucienovy skutečné plány v New Orleans. Cami čelí Lucienovi a je překvapena, když odhalí nečekanou informaci z jeho minulosti, která zahrnuje Klause. Tajemná postava učiní Marcelovi nabídku. Hayley se obrátí na netradiční řešení své současné situace. Do New Orleans dorazí Elijahův starý známý a přichází se zprávami, které odhalují rostoucí hrozbu pro rodinu Mikaelsonů.

Diskuze /3

Stelly

Už se nemůžu dočkat…Hmmmm…Válka mezi liniemi ;-) To vypadá dobře

#3 misa.k
6.10.2015 | 12:23:19
tina1112

Doufám, že se objeví Becca ve flasbacku :D když je na obrázku :3

9.10.2015 | 23:41:20
misa.k

#1 Stelly: Snad to Plecka nezkazí

16.10.2015 | 12:55:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pátá řada

Foto: CW

Pátá řada seriálu The Originals:

Reklama

Anketa

Článek: Caroline se objeví v páté řadě.

Chtěli byste vidět Klause a Caroline spolu v The Originals?

75%
17%
8%
283 hlasů

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás