The Originals Co nás čeká v 10.-11. díle?

Co nás čeká v 10.-11. díle?

Co nás čeká v 10.-11. díle?

Klausova metoda, jak pomoci Hope. Návrat Daviny. Svatba. Koho? Zjistěte uvnitř článku.

10 0
7.7.2018

10. There in the Disappearing Light

Datum premiéry: 11.7.2018

Vedlejší škody… Klaus pomáhá Hope vypořádat se s její bolestí nezvyklým způsobem. Osoba z Elijahovi minulosti se na něj obrátí s prosbou o pomoc. Marcel se mezitím vypořádává s nočními upíry, zatímco Vincent se smiřuje s následku osudného rozhodnutí.


Zajímavost: Tuto epizodu režíroval Daniel Gillies, představitel Elijaha.

11. 'Til the Day I Die

Datum premiéry: 18.7.2018

Svatební den… Klaus se s prosbou o pomoc obrací na Davinu, aby se dozvěděl více o záhadném utrpení, kterým je Hope postihnutá. Freya a Keelin ve svůj svatební den učiní těžké rozhodnutí týkající se jejich společné budoucnosti, zatímco Elijah je nucen postavit se vzpomínkám na Hayley. Declanova narůstající zvědavost ohledně nadpřirozených tajemství města donutí Marcela zasáhnout.

Diskuze /7

witcherrr

" CO NÁS ČEKÁ V 10.-11. DÍLE?"

Půl měsíce čekání na titulky?

#2 OriginalHunter #3 marianbouma #5 anndy #6 Lilousovic
7.7.2018 | 16:30:55
OriginalHunter

#1 witcherrr: :D :D :D :D Weriska má hotové titulky vždy na druhý den a hodí ich do diskuse titulky .. takže tu neplačte keby si to viete otvorit máte ich hned
už je synopse aj na 12 diel tak to tu možte dat

7.7.2018 | 17:06:23
marianbouma

#1 witcherrr: Pokud Ti vadí čekat půl měsíce na titulky, tak investuj ten čas do učení angličtiny a nebudeš čekat :) Pokud se ohradíš, že anglicky umíš dostatečně, tak pak feel free, přelož titulky, nebude se čekat půl měsíce na titulky… Někteří prostě pořád zapomínají, že titulky dělají ostatní ze své dobré vůle, pro zálibu a mají taky svůj osobní život, není to jejich povinnost..

#5 anndy
7.7.2018 | 18:54:16
witcherrr

Stačí napsat: „kvůli vytíženosti překladatelů bude překlad značně opožděn“, lepší než čekat na procenta. Ostatně ohrané výmluvy překladatel nemá čas.. když na něco nemáš čas, nedělám to.

To je jako kdybych si teď řekl hele anglicky něco pípnu, pár minut tomu věnuji po večeru a udělám titulky. Ono když má někdo dlouho čekat, nikdy nemůže dotyčný čekat chválu.

Jak říkám, já se řídím heslem na co nemám čas na to kašlu, to je jako chtít jezdit na kole, ale jezdit 5 km 1× týdně, to by jednoho akorát vždycky bolela prdel.

7.7.2018 | 19:39:47
anndy

#1 witcherrr: souhlasím, stačí naspat „na titulky kašleme, naučte se anglicky nebo si to stáhněte jinde, teď nemáme čas…“ a nikdo se nebude zlobit

#3 marianbouma: právě, že překládají dobrovolně, tak asi proto, že je to baví ne? Povinnost to není, ale určitý závazek jo už tak jde seriál do kopru a natahování překladu tomu ještě pomáhá, další hřebík do rakve by byla pauza

9.7.2018 | 10:20:02
Lilousovic

#1 witcherrr: Stáhni si ten díl na uložto. Teď tam byl díl i s titulky do dvou dnů :)

15.7.2018 | 19:23:48
TeSsSsSs

Je pravda že už mě kvůli tomuhle ani Originals nebo Izombie vůbec nebaví. Ono Vám to zkazí i tu chuť se na ně dívat:DD. Každopádně titulky na Originals jsou vždy do dvou dnů od Weriska, (chvilku mi trvalo než jsem na to přišla :D) Moreene to pak jen kopíruje… A když máš bs.player a ne vlc tak se ti tam titulky ukážou a jsou mezi nima i ty její vždy. Já na to teď koukám:)

16.7.2018 | 15:27:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás