The Originals Co nás čeká v 13. - 15. díle?

Co nás čeká v 13. - 15. díle?

Co nás čeká v 13. - 15. díle?

Davina se bude snažit oživit Kola, Aurora bude tropit problémy a do New Orleans zavítá Stefan Salvatore.


15 0
19.2.2016

13. Heart Shaped Box

Datum premiéry: 19. února 2016

Odhodlána učinit konečný tah proti bratrům Mikaelsonovým, použije pomstychtivá Aurora Freyu jako volavku k nalákání Klause a Elijaha do nebezpečné pasti. Poté, co je Davina zlákána mocným klanem čarodějek patřících ke Strix, provede kouzlo, které může zachránit životy jejích nejbližších přátel. Davina přijde na způsob, jak vyčarovat Kola, jedinou osobu, která by mohla znát klíčovou přísadu, k dokončení kouzla. Nakonec je Hayley přinucena učinit srdcervoucí oběť.


14. A Streetcar Named Desire

Datum premiéry: 26. února 2016

S proroctvím, kterém se jim všem vznáší nad hlavami, jsou Klaus a Elijah, ocitající se uvnitř magické pasti, k ničemu. Aya s čarodějným klanem Strix pokročila s nebezpečným kouzlem, které by jednoho z nich mohlo nadobro odrovnat. Jinde Freya, mající na starost získání svých bratrů zpět, vyhledá pomoc Marcela, Hayley a Stefana Salvatoreho, starého Klausova přítele, jehož neočekávaný příjezd by mohl být klíčem k jejich přežití. Davina dává do pohybu odvážný plán, který by ji měl přivést zase o krok k blíž ke znovushledání se s Kolem.

15. An Old Friend Calls

Datum premiéry: 4. března 2016

Když se Klaus dozví, že Cortez, starý upír toužící po pomstě, dorazil do New Orleans, je přinucen se s touto novou hrozbou vypořádat. Když mezitím začne Cortez ohrožovat životy nevinných obyvatel, nezůstane Vincentovi jiná možnost než pomoci pomstychtivému upírovi s plánem na zlikvidování Klause. Marcel se kvůli pomoci obrátí na Davinu poté, co několik členů Strix zmizí. Když se Elijah dozví o tom, jakým zhoubným způsobem se Hayley vyrovnává s Jacksonovou smrtí, konfrontuje ji.

Diskuze /2

Car

tak všechny popisy vypadají více než zajímavě :-)

19.2.2016 | 16:38:59
Brilliant

Tak poslední díl mě nenadchl tolik, jako díl dvanáctý, ale nebyl špatný. Jen ve dvanáctém bylo více chemie. Ale popis a hlavně trailer na čtrnáctý díl vypadají skvěle. Fakt se těším. Jen mi tak nějak pořád schází Lucien. Btw Klaus byl v posledním dílem ze začátku fakt Klausem. :)

20.2.2016 | 22:21:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Pátá řada

Foto: CW

Pátá řada seriálu The Originals:

Reklama

Anketa

Článek: Caroline se objeví v páté řadě.

Chtěli byste vidět Klause a Caroline spolu v The Originals?

75%
16%
9%
360 hlasů

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás