The Originals Co nás čeká v 6. a 7. díle?

Co nás čeká v 6. a 7. díle?

Co nás čeká v 6. a 7. díle?

Hayley dále pátrá po tom, co přesně zapříčinilo smrt jejích rodičů. Elijah s Klausem pořádají večírek, aby vylákali stále unikajícího poskoka Prázdnoty.


14 0
20.4.2017

6. Bag of Cobras

Datum premiéry: 28.4.2017

Odhalení nové hrozby… Když přijdou na to, že Prázdnota má poslušného poskoka, uspořádají Klaus s Elijahem promyšlený večírek, aby novou hrozbu vylákali ven a zjistili její identitu. Jelikož se Vincent cítí zodpovědný za oživení této Prázdnoty, použije svou magii k tomu, aby Mikaelsonům pomohl vykořenit tuto hrozbu. Hayley odhalí nové informace ohledně skonu jejích rodičů, obrátí se proto na Freyu, aby jí pomohla odblokovat vzpomínky na ten osudný den, kdy zemřeli její rodiče.


7. High Water and a Devil's Daughter

Datum premiéry: 5.5.2017

Když zjistí, že poslední poskok Prázdnoty je stále volný, zabezpečí Freya sídlo Mikaelsonů kouzlem,čímž zároveň donutí Klause, Hayley a Hope zůstat uvnitř. Mezitím Elijah vezme záležitosti do vlastních rukou, když se Vincent zdráhá provést nebezpečný rituál, který je nutný k tomu, aby se mohli lépe bránit Prázdnotě.Freya zase spustí riskantní plán, který jí postaví tváří v tvář této jejich nové hrozbě a kvůli nečekanému zvratu situace, její život visí na vlásku.

Zajímavost: Tato epizoda je režisérským debutem Charlese Michaela Davise (Marcela).

Diskuze /1

Brilliant

Hayley, Klaus a Hope zamčeni v domě? Tohl nemůže dobře dopadnout. :D Beztak mu Hayley ohlásí, že chce žít s panem „změním Klause k lepšímu (i když už to nepotřebuje) a hodím rodinku do problému, jak je mým zvykem, v tomhle jsem stejný jako Klaus“ a Klaus nebude moc sežvýkat, že chce s sebou vzít Hope. Je to můj osobní tip na náplň 7. dílu a když to „Elijah bude muset vzít do svých rukou“ tak to určitě nedopadne dobře. Jinak 6. vypadá zajímavě.

20.4.2017 | 22:48:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pátá řada

Foto: CW

Pátá řada seriálu The Originals:

Reklama

Anketa

Článek: Caroline se objeví v páté řadě.

Chtěli byste vidět Klause a Caroline spolu v The Originals?

75%
17%
9%
331 hlasů

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás