The Originals Co nás čeká v 8. a 9. díle?

Co nás čeká v 8. a 9. díle?

Co nás čeká v 8. a 9. díle?

Klaus a Hayley se vydají za Davinou do říše Předků. Elijah je nucen s Marcelem uzavřít nelehké spojenectví. Vincentovi nezbude, než spolupracovat s Freyou a Hayley.


12 0
12.5.2017

8. Voodoo in My Blood

Datum premiéry: 12.5.2017

Poté, co byli Předky předvoláni, se Hayley s Klausem vydávají do říše Předků, kde stanou tváří v tvář Davině, Klausově bývalé protivnici, která jediná zná tajemství, jak Prázdnotě přivodit zkázu. Staré rány se znovu otevřou, když jsou Elijah s Marcelem nuceni navázat nelehké spojenectví. Společně se setkávají s Alaricem, kterému se podařilo objevit stěžejní artefakt, jenž by jim mohl pomoci v boji proti Prázdnotě.


9. Queen Death

Datum premiéry: 19.5.2017

Překvapivé spojenectví a srdceryvná oběť… Když Prázdnota pošle Vincentovi děsivou zprávu, musí spolupracovat s Hayley a Freyou, které se vydávají na zoufalou misi, aby Prázdnotu zastavily jednou provždy, nehledě na oběť kterou by musely podstoupit. Klaus odmítá, aby kdokoliv z jeho rodiny musel za poražení nepřítele zaplatit tu nejvyšší daň, proto utvoří překvapivé spojenectví a dá do pohybu plán, který by mohl navždy změnit rodinu Mikaelsonů.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pátá řada

Foto: CW

Pátá řada seriálu The Originals:

Reklama

Anketa

Článek: Caroline se objeví v páté řadě.

Chtěli byste vidět Klause a Caroline spolu v The Originals?

75%
17%
8%
286 hlasů

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás