The Originals Druhá várka spoilerů

Druhá várka spoilerů

Druhá várka spoilerů

Rozsáhlé spoilery pro první polovinu druhé série!


0 0
5.10.2014

PRVNÍ EPIZODA Rebirth:

V první epizodě se dočkáme Rebeky a Hope, jak už jistě víte. Uvidíme Hayley mimo kontrolu. Elijah se jí snaží pomoci, ale ona jeho pomoc nechce, chce pomstu. Klaus je mimo hru, protože měsíční prsteny čerpají jeho moc. 

Klaus se snaží malovat, ale nedokáže se soustředit kvůli vzteku. Zatímco vlkodlaci ve spojení s čarodějnicemi přebírají kontrolu nad Francouzskou čtvrtí, Marcel na druhém břehu řeky dává dohromady armádu upírů. Esther vede celý coven čarodějnic.


Klaus se stává úplněk od úplňku slabším a slabším. Cami dá Marcela a Klause dohromady a v prvních třech nebo pěti epizodách uspějí proti čarodějkám a vlkodlakům Guerra. Potom, co se zbaví všech měsíčních prstenů, zjistí, že Esther vyrábí po stovkách další a další.

Davina už není součástí covenu čarodějnic z Francouzské čtvrti. Esther je poslední čarodějka covenu, která má sílu získanou ze sklizně. Davina se vydává vlastní cestou k pomstě. Již zmíněný Kaleb, který je v covenu (což Davina netuší), se jí snaží dostat pod kůži.

DRUHÁ EPIZODA Alive and Kicking:

Klaus zjišťuje, že Cassie je Esther. Tvůrci nás zahrnou hromadou flashbacků, kde uvidíme i Kola. Esther přivede Kola zpět. Finna se dočkáme v této sérii také. Do teď většina z nás Kola zbožňovala, ale podle Plec ho budeme mít na konci série plné zuby. Aiden rozhodně není proti čarodějkám a nevadí mu jim pomáhat, pokud to chrání jeho rodinu. Zamiluje se do upíra.

PÁTÁ EPIZODA:

Tatia se objeví ve flashbacku. Dávný milostný trojúhelník mezi Klausem a Elijahem se opět otevře. Možná uvidíme, jak ji Esther zabila.

ŠESTÁ EPIZODA:

V šesté epizodě se nám představí Ansel „respektovaný a obávaný“ alfa vlkodlačí smečky. V čem se od ostatních liší? Stráví hodně (neromantického) času s Davinou. Bude ji učit rozšiřovat její moc. V této epizodě se potkáme také s novou postavou, o které toho moc nevíme. Jmenuje se Blake.

DEVÁTÁ EPIZODA:

Opět potkáváme Rebeku a Hope a možná to nebude zrovna nejlepší situace. V deváté epizodě už budeme znát spoustu nových nepřátel, pokud by se dozvěděli, že Hope je stále naživu, nemělo by to asi dobrý konec. Přibude nová postava, Megan, dáma, která přišla do New Orleans s jasným cílem – najít rodinu. Klaus a Elijah mají v rukávu nové eso, čarodějku. Její jméno je Mary-Alice. Za pomoc Klausovi chce žít pod jeho ochranou.

Diskuze /7

kath023

Nepochybuju že budu mít Kola plný zuby,to mám vždycky jen co se objeví :D

5.10.2014 | 21:30:46
Stelly

Já zase pochybuju :D Kola Miluju a stejně tak i herce :3 Takže se budou muset hodně snažit :D

#3 kath023
6.10.2014 | 19:51:22
kath023

#2 Stelly: Já vím že ho má hodně lidí rádo,ale já teda ne :D Nevadí,třeba změním názor :D

6.10.2014 | 21:15:39
Camrynerine

No já nwm jestli mám být z Kola happy… nebo ne.. :/ Po celou sérii?? Všichni původní vstávají z mrtvých ještě Tatiu a bude to komplet :(

#5 kath023
redaktor
6.10.2014 | 21:26:31
kath023

#4 Camrynerine: Já jsem ráda že se Tatia objeví aspoň ve flashbacku :3

6.10.2014 | 22:01:27
LilyOfTheValley

ja už nechcem žiadne trojuholník!.­.:D..ja už chcem aby bol Elijah šťastne zadaný!..:D

29.10.2014 | 12:23:17
ritterqa

Mi teda lezlo krkem to zmrtvýchvstávání, ale u Kola jsem teda ráda :D. Doufám ale, že se dočkáme i toho současného a ne jenom ve flashbacích.

29.11.2014 | 15:05:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Pátá řada

Foto: CW

Pátá řada seriálu The Originals:

Reklama

Anketa

Článek: Caroline se objeví v páté řadě.

Chtěli byste vidět Klause a Caroline spolu v The Originals?

75%
16%
9%
362 hlasů

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás