The Originals Joshe uvidíme častěji

Joshe uvidíme častěji

Joshe uvidíme častěji

Herec Steven Krueger se doposud objevoval tu a tam. Z bezstarostného párty kluka se díky Marcelovi stal upír, získal i ztratil pár lásek a přátel. V páté řadě se stane pravidelnou postavou, takže ho uvidíme častěji. Máte radost? Jakou zápletku byste u něho rádi viděli? Napište do komentářů.

21 2
21.7.2017

Diskuze /4

Car

proc ne :-)

21.7.2017 | 20:06:17
Simplle_name

dosť skoro keď sa to už končí 5 sériou :D a teraz len zbytočne zaberia viac času z deja a tipujem že aj 5 séria bude mať len 13 časti tak si ich chcem užiť poriadne.. Ako Josh mi nevadí ale tak už keď ho mali dať už v 2 sérií za hl. postavu a nie po 4 rokoch a práve teraz keď sa už serial končí

21.7.2017 | 20:42:14
KaraSnowAllen

A proč vlastně? Ta postava mi nevadí, ale rádo se na něj ve scénáři zapomínalo a význam nikdy moc neměl. Docela jsem si ho oblíbila, hodil se mi k Davině více, než Kol, i když je gay. Tak aspoň v poslední sérii si škrtne na vyšší pozici.

21.7.2017 | 21:37:11
Vampires are sexy

To je super správa, jako velkého diváka TVD a TO mě vždycky trocho mrzelo, že producenti nikdy nedávali prostor gay a les postavám, konec koncům jak pravděpodobné by bylo, že ze všech těch lidí, upírů, čarodějů a vlkodlaků, co se v tom světě objevovali, by bylo jen 7 ( podle mě jich víc nebylo a to počítám To a TVD dohromady) gayů nebo leseb… Navíc Josh byl vždycky má oblíbená postava.

20.8.2017 | 21:23:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás