The Originals Nové tváře čtvrté řady

Nové tváře čtvrté řady

Nové tváře čtvrté řady

V každém seriálu postavy přicházejí a odcházejí. Tentokrát je to ta lepší varianta. Na koho se můžete v nové řadě těšit? Na vlkodlačici, novou lásku i bezhlavého jezdce. Tak trochu.


12 0
10.3.2017

Vlkodlačice

Podle internetového webu Deadline míří do čtvrté řady herečka Christina Moses, kterou můžete znát z poslední doby jako Janu Mayfield ze seriálu Containment.


Christina v nadcházející čtvrté řadě ztvární Keelin. Ta je popisována jako chytrá, silná a vynalézavá doktorka, sloužící na pohotovosti, je otevřeně bisexuální, vřelá a od přírody nespoutaná. Zároveň je poslední žijící vlkodlačicí své linie. Poté, co byl zbytek její rodiny do posledního uštván, se začala ukrývat a dobrovolně se vyhýbá sblížením s kýmkoli. Žije v neustálém strachu, že by ji mohli nalézt špatní lidé a zatím vůbec netuší, že se jí Mikaelsonovi snaží připlést do cesty.

Joshova nová láska Eddie

Eddie je popisován jako sladký, zábavný, sexy a okouzlující člověk, který má ohromný všeobecný rozhled. Netouží po ničem jiném, než být obyčejným člověkem, navzdory tomu, že ví o nadpřirozeném světě, který ho obklopuje. Poprvé se objeví ve druhé epizodě čtvrté řady.

Dle TVLine byl do role obsazen Keahu Kahuanui. Herce si můžete pamatovat ze seriálu Teen Wolf, kde ztvárnil Dannyho.

Záhadný upír Alistair

O jeho postavě toho není moc známo, jen to, že má nějaké spojení s Klausem. Ztvární ho herec Neil Jackson.

Herce Neila Jacksona jste v poslední době mohli na obrazovkách vidět jako bezhlavého jezdce v seriálu Sleepy Hollow, kde ztvárnil postavu Ichabodova (ne)přítele Abrahama Van Brunta, dále se objevil v loňské novince Blindspot nebo třeba v Person of Interest.

Diskuze /25

Golradir

Keahu Kahuanui – on je teplej i ve skutečnosti? Že všude hraje teplouše?

#2 Car #3 megary
10.3.2017 | 20:08:27
Car

nj a už tu máme tu známou recyklaci herců z CW v podobě Christiny Moses – to ale vůbec neznamená, že je ti špatně :D
#1 Golradir: docela dobrá připomínka :D

10.3.2017 | 21:27:19
megary

#1 Golradir: watch your mouth, toho teplouše si si mohol odpustiť

10.3.2017 | 23:53:13
Karen90

Toho Neila Jacksona neznám, ale co jsem si o něm přečetla na ČSFD, tak se jedná o kreativního tvůrce a schopného britského herce v jednom. A těch není nikdy dost. Navíc vypadá i sympaticky. :)

11.3.2017 | 15:37:27
Brilliant

Jak říkám u nových castingů, kdo ví, jestli některá z těchto postav přežije konec série… :D a kdoví jestli seriál přežije konec série. Joseph má asi novej flek, ale po konci TVD by bylo lepší být optimističtí a vyhlížet lepší zítřky. :D Jinak „záhadný upír“… jako minule strašně odpromovali toho, co hrál toho „Cruze“ (fakt si nejsem jistá jménam, když hned zařval) a pak hned zařval :D :D tak snad to nebude postava na jeden díl, protože herec vypadá „zajímavě“… jinak myslím, že po Aidenovi, už nikdy nebude tak zajímavá postava.

#8 Karen90
11.3.2017 | 22:35:29
nini78

Ja sa zasa na Keahu teším, ja som ho v Teen Wolf mala rada.

11.3.2017 | 22:50:41
sara93

A co Matt Davis (Alaric)?

11.3.2017 | 22:52:52
Karen90

#5 Brilliant: O tom Josephovém novém fleku jsem taky četla, ono asi záleží na tom, jestli tam bude mít jen štěk nebo nějakou větší roli. Já mám X-Meny moc ráda, takže kdyby byl seriál dobrý a úspěšný, tak bych TO i oželela. Zvlášť, kdyby si tam mohl Joseph zařádit v roli nějakého pořádného záporáka, to bych mu (i sobě) fakt přála. Ale kdyby tam měl hrát jen nějakého nedůležitého ňoumu, tak to bych raději toho Klause. :-)

#18 Brilliant
11.3.2017 | 23:40:25
GingerGin

Slibovali nějaký nový románek pro Frayu. Tak pokud to nebude ten nový záhadný upír, tak mám stále šanci na svou teorii, že se dá dohromady s Rickem :D U té vlkodlačice hádám, že zase bude mít nějakou zápletku s Marcelem nebo Vincentem. S Marcelem by mi to přišlo předvidatelnější (upír a vlkodlačice, klasická milostná zápletka :D ) ale Vincent yb už taky někoho potřeboval. A navíc s Marcelem by to šlo jen tehdy, kdyby se do seriálu Rebekah zase zastavovala jen na skok.

A jinak asi dost záleží hlavně na té sledovanosti. Už tak má seriál méně dílů, což kvalitě může dost pomoc. A i kdyby měl Joseph jiný seriál, možná by zvládal oba. Zvlášť, když TO by byla opět jen zkrácená série. Daniel Gilies jednu dobu taky stíhal dva seriály. Navíc, i kdyby to obnovili pro pátou sérii, tak ta by už nejspíš byla poslední, takže by to takhle musel zvládat jen rok :)

#10 Car
12.3.2017 | 12:39:56
Car

#9 GingerGin: no to sice jo ale pokud bude náběh na 5 seriálu, tak to muze znameat i Klaroline coz jako neeeeeee :-/ z toho se zblaznim :D uz takhle jsem ******* ze Car se asi nikdy neshleda se Stefanem… a Ricka s Freyou si umim predstavit :-)

#11 GingerGin #12 GingerGin
12.3.2017 | 21:46:05
GingerGin

#10 Car: Tak já myslím, že se Stefanem nakonec bude. Přece mluvila s Damonem a řekla, že ho oba ještě uvidí (nebo něco v tom smyslu, prostě to řekla tak, že jednou bude zase s ním). Je sice upír, ale to neznamená, že je úplně nesmrtelná. Můžeme si představovat, že až holky vyrostou (případně i jejich děti) a bude si jistá, že už udělala pro své děti vše, co bylo třeba, prostě se postaví na slunce, sundá prsten a pak bude se Stefanem. Není to přece tak, že když on umřel jako člověk a ona jako upír, tak se nemůžou potkat. Lexi přece taky zemřela jako upír.

A teda pokud Candice nakonec podlehne a půjde do TO…no já doufám, že nezklamou tu epic love mezi Stefem a Car a mezi Klausem a Cami. Že prostě třeba jen Car a Klaus budou přátelé, budou tam pro sebe potom, co oba přišli o své spřízněné duše, třeba to mezi nimi zajiskří, ale nic víc. Prostě si přiznají, že se jako přátelé potřebují ale že prostě nemůžou nahradit Cami a Stefana.

#13 Car
12.3.2017 | 23:35:36
GingerGin

#10 Car: Jo a já Frayu vidím už jen s Rickem. A hlavně vidím, jak ho jde „představit“ rodině a jak bude probíhat jejich první rodinná večeře :D :D Holky by se hezky bavili, Klaus by měl svoje uštěpačné poznámky a Elijah by na něj jen házel ty svoje pohledy ve stylu „brácho, co to zase vyvádíš“ :D :D :D A pak by si třeba mohli popovídat o tom, jak čarodějnice, která vás promění v upíra, umí celkem dost zkazit den :D Hned by měli společné témě :P

#13 Car
12.3.2017 | 23:37:31
Car

#11 GingerGin: ja vim jak to myslis :-) a díky za tahle uklidnujici slova, ale prece jenom bych tam rada videla nejakou malou scénku tohoto setkani vis co… :-) kdyz uz Plec slibovala dva happyendy ze tri, ale Plec se bohuzel neda brat moc vazne no…

no jako toho se taky docela obavam ze nakonec podlehne, presto vsechno co rikala… asi tak nejak… nejlepe by ale udelali kdyby ji tam vubec necpali a nebo ano ale fakt jen na navstevu jako podekovani… a souhlasim taky me to napadlo, ze proste pocka az deti vyrostou a pak si jen sunda prsten, protoze prece jenom nebude koukat jak ji porad dokola umiraji lide kolim ni…
#12 GingerGin: to by bylo moc hezky, myslim ze po tom vsem by si to Rick docela zaslouzil, jsem zvedava zda tam bude Rick fakt jen na skok nebo zde bude ucinkovat delsi dobu :D to jo no :D asi takhle nejak si to predstavuju :D

si vezmi ze vsichni tam meli uzavreny konec az na Car a Bonnie :-/

#14 GingerGin
13.3.2017 | 1:20:22
GingerGin

#13 Car: No já se snažím brát celé to finále tak, že prostě to byl poslední díl a nebyla to úplná katastrofa, takže dobře. Jasně, že takhle rozdělili Stefana a Car, to jim neodpustím :D Ne tak brzo po jejich svatbě. A Plecka tvrdila, že budou dva šťastné páry a jeden se rozdělí, ne? Tak nějak mi to nevychází :D :D Protože jediný šťastný pár je Damon s Elenou. Já teda moc dobře nechápu, jak je na tom Bonnie a Enzo. Jestli ho dál vidí a může s ním mluvit,nebo jen cítí jeho přítomnost…Tak jak tak, tohle mi jako šťastný konec pro Borenzo nepřipadá. Je to sice pěkné, ale…To bude Bonnie neustále sama jen s vědomím, že Enzo je někde s ní? A co když se opět zamiluje? To bude s nějakým novým i když ví, že Enzo tam stále je? (nemluvě o tom, že je Enzo bude tímhle způsobem pozorovat i v „akci“?). Já nevím. BonBon se sice rozhodla žít svůj život, ale tak nějak s tím, že její přítel je duch. To teda moc happyend pro tenhle pár není. Prostě si stále myslím, že by to bylo nejlepší, kdyby to „odnesla“ ona. A to ji mám ráda. Ale takhle to je prostě divné a tečka.

Jo a jinak jak se někde mezi tou hromadou komentářů řešilo, že Damon a Elena neměli moc scén v posledním díle a že to asi bude kvůli Nině a Ianovi…No, za prvé já osobně jsem za to ráda :D A za druhé…Já se jim ani nedivím. Byli spolu dost dlouho a byl to dost vážný vztah, aby teď byli nějak extra přátelé. To prostě nejde. Protože kdyby dál přátelé byli, tak by bylo jasné, že ten jejich vztah tak vážný nebyl. A rozhodně jim muselo být nepříjemné natáčet takové romantické společné scény. Takže bylo od scénáristů jen dobré, že je zbytečně „netrápili“. Navíc se nedivím Ianovi, že se to vypadá, jako by to měl s Ninou nedořešené. Přece jenom on byl starší a viděl ten vztah podle všeho už někde dál, takže i po rozchodu se na to určitě dívá jinak než Nina. Navíc kvůli tomuto vztahu a tomu, jak se spousta fanoušků nemohla smířit s tím, že oni opravdu nejsou Damon a Elena, musel překousnout spoustu hnusných reakcí fanynek. A hlavně je musela snášet jeho žena, což ho asi taky dost otrávilo. Nemluvě o tom, že i pro Nikki určitě není příjemné, když je její manžel v takové blízkosti se svou ex. To není nějaká extra žárlivost. To je prostě normální :)

Ok, omlouvám se, že tak dlouhý komentář, který je spíš k TVD píšu tady :P :D

#15 Car
13.3.2017 | 16:41:39
Car

#14 GingerGin: jako jo, me to finale taky neprislo az tak hrozny jasne ze to mohlo byt lepsi – ale jak rikas rozdelili je :D jeste ke vsemu par hodin po svatbe coz si myslim ze je hodne disgusting… ne asi… slibovala 2 … takze zase lez… jo no to tam taky nebylo, protoze pak kdyz ji pripominal ten pas to uz mi prislo ze jen citi jeho pritomnost… stejne co to bude mit za zivot? kdyz bude chtit bejt s nim furt… jako vis co bude se vlastne tesit na tu smrt… podle me, podle me ta uz nikdy true love nepozna…max tak nejakeho milence, nekde jsem cetla na ig ze bude cestovat po celem svete pak se usidli nekde ve Francie nebo co a tam bude mit nejaky milence…ale je to jen fan made samozrejme :D ale i tak by to docela odpovidalo… jasne ze ne a podle me to ani jako happyend mysleny totiz neni :-) proste Plecka zase kecala vykaslala se nato co slibila a happyend dala jen Delene… buh vi jak by to bylo kdyby se Nina nevratila ze jo… jo no taky ji mam rada, ale bohuzel klidne bych ji obetovala za Steroline… kdyby umrela v tom kdyz zachranovala MF… sice by se musel vyresit j este lidsky Stefan ale tak detail no… ja tipovala ze to dopadne tak, ze budou ze vsech lidi oni by to nejak obejit dokazali myslim si ze happyend pro vsechny by byl dobry, pro vsechny az naBon i kdyz… ani Enzo nemusel byt mrtvy ze jo…

jo kdyz uz jsme u tohohle tak musim přitakat :D to jsem tam taky hrotila a prijde mi to docela logikcke i na te jedne scene bylo dost videt ze to mezi sebou jeste nemaj vyreseny :D hlavne teda Ian celkove mi prislo ze Kath tam byla vic Elena byla s Damonem hlavne az na konci a to v jedne scene… a ano taky se nedivim chemii tam proste mezi sebou nemeli to Paul a Nina kdyz se loucili mezi sebou chemii docela meli – ale muj nazor :D presne tak a jednou fotkou a ig tech 3 to nespravi :D to spis vyvolalo dalsi otazky :D a je dost divny ze po tolika letech postnou fotku aby se snazili ,,zacpat,, fanouskum a hejterum pusu :D ne asi, jako to uz je taky chyba jinde protoze fanousci sou tak trochu debiove a fanatici ale i tak to musel snaset coz nebylo uplne prijemne… nicmene ano on to videl trochu jinde a Nina to jest nechtela nekdo je v 23 pripraven na rodinu nekdo ne… to je proste tak.. asi tak nejak Nikki je taky docela chudak, schvalne rikam furt pritomnycas… asi tak nejak a musela koukat na to jak se zase libaji :D proto to byla jenom takova trapna pusa :D zadny vasnivy libani nic :D jako jasny jak facka vis co :D jako mezi nama pry nevim jestli jsi to cetla ale Nina delala docela sceny nekdy v ty 6 serii kdyz tam lezla Nikki :D a pry rekla štábu bud ja nebo Ian :D a i ostatni potvrdili ze ta atmosfera tam byla spatna, to potvrdila treba Candice…

jo je to k TVD sice ale co tak a snad ostatni odpusti :D ja rozhodne nejsem spokojena s tim jak to dopadlo ale co mam delat :D

#16 GingerGin
13.3.2017 | 18:38:20
GingerGin

#15 Car: No já právě myslím, že ono to ani nějak vyřešit nejde :D A bylo by to naprosto normální, kdyby bláznivé fanynky neměly pocit, že Nina a Ian jsou vlastně Damon a Elena a Nikki je asi zlá čarodějnice, která ho zaklela :D :D Ne, prostě se dá čekat, že dva lidé po dlouhodobém vážném vztahu už nikdy nebudou nějak extra kamarádi. Je fajn, že nemají mezi sebou problémy (jasně, problémy na natáčení, kdy tam Ian bral Nikki a Nině se to nelíbilo…to se dalo čekat a celkem chápu jak Ninu, že z toho nebyla nadšená, tak i Iana, že chtěl být na natáčení se svou přítelkyní), ale hrát milostné scény už po nich nikdo chtít prostě nemůže.A opravdu si myslím, že by ta situace nebyla tak hrozná, nebýt těch šáhlých fanynek :D prostě si za tuhle chladnou Delenu můžou samy :D

No a když jsem tak u toho…hmm, v TO se teď může objevit kdekdo z TVD. A nebo být o nich alespoň zmínka…Myslím, že by stálo za to vidět, jak jim někdo převypráví, co se v MF stalo, když těch 5 let spali :D Hlavně vidím výraz Beccy, až zjistí, že vlastně byl ještě jeden lék na upírství. A že Elena je člověk. A Damon taky. A Stefan taky chvíli byl. A ona stále upír :D :D No ale alespoň by si mohli dát všichni skleničku na Stefana :)

#17 Car
13.3.2017 | 23:04:33
Car

#16 GingerGin: ne asi a jeste kdyz pak chodi s jeji kamaradkou jako tohle uz je boj proste tech fanatiku, jako jo taky jsem to videla a Nina to umela u sebe docela dobre zamaskovat, ale tak co no… jako ok asi to nebylo od Iana moc profi mohl do toho dat vic ale ja se mu na jednu stranu proste nedivim neni to uplne prijemna situaci, kdyby se Nina nevratila dopadlo by to jinak to me na tom spis stve :D podle me to by byl Steroline happyend :D a Elenu? nevim no tu by museli zabit… jo no zase… chapu obe strany prece jen rodiny za hercema chodili bezne takze jako co se da delat ale chapu i Ninu ze ji to lezlem krkem jako nechovala bych se asi o moc jinak jako :D mezi nama… asi tak plne souhlasim :D takze mysim ze ten polibek jen tak ahoj jsem tady uplne stacil.. asi tak :D faktem je ze ja si prsote myslim ze Nina odesla kvuli tomu a ta jeji ,,kariera,, byla spis zasterka ale je mi to jedno.. je to jeji vec jen si myslim ze duvod odchodu byl proste v tom rozchodu…nevim co je na tom pravdy ale Plec se nechala slyset ze to melo koncit Stelenou..ale to by Ninu samozrejne potrebovali na 2 serii to nemohli dat dohromady, ale zase – mohlo to byt na ucpání pusy Stelenaků, a hlavne Plec rika furt neco jineho ted tvrdi tohle, predtim trvdila porad ze Steroline mela v planu uz od zacatku, pak zase tvrdila ze 2 pary ze 3 budou mit happyned, pak se zase tvrdilo ze Enzo ve finale nebude… jako nevim te zenske nemuzes verit nos mezi ocima a to mi hrozne vadi, meni nazory jak se ji libi…

to sice muze ale kdyz to vezmes vylucovaci metodou tak tech lidi moc neni, hlavni trojice urcite ne DEFAN + Nina, Bonnie sice muze ale nevim… u te herecky spis ne, a pak zbyva uz jen Rick – ktery je teda potvrzen uz delsi dobu a Caroline…e.hm..... neeee.. jo chudak Becca :Dvidis to ani nevim jesli Claire bude hrat… ne asi :D kdyz uz tak aspon poradne zapít Stefíka chudacka :-/ achjo… to je k hovnu :D

15.3.2017 | 0:39:42
Brilliant

#8 Karen90: X-meny žeru a Josephovi bych to přála, jenže věc je, že byl obsazen pouze do pilotu a i kdyby stanice seriál objednal, hlavní role už jsou dávno obsazené, takže by se jednalo o vedlejší..mi­nimálně

#20 Karen90
16.3.2017 | 22:29:01
anndy

tyhle postavy jsou pro mě otazník, spíš jsem se divila malé Hope, doufám, že překvapí, ale jako dceru Haley a Klause jsem si představovala někoho jinýho

#20 Karen90
17.3.2017 | 12:51:11
Karen90

#18 Brilliant: Já myslela, že hlavní role jsou jen ty nadaný děcka a jejich rodiče, a že jim tam zatím chybí hlavní záporák. Ale zas jsem to moc nezkoumala a určitě máš lepší informace než já. Jsem ráda, že tu nejsem s oblibou X-menů sama. :-)
#19 anndy: No hlavně tu kdekdo Hope vychvaluje, ale jestli bude holka po rodičích, tak to bude pěkně dominantní spratek. :-) Tak dneska je konečně den D.

#21 Brilliant #22 GingerGin #23 Brilliant
17.3.2017 | 18:04:25
Brilliant

#20 Karen90: Tak lepší informace…to nevím…ale tak jsem to pochopila :D

17.3.2017 | 20:16:56
GingerGin

#20 Karen90: No vychvaluje…mi ta herečka, co hraje Hope, přijde dobře vybraná. Ale to, že Hope bude tak trochu dominantní spratek je víc než jasné. Ledaže by byla po svém strýčkovi, ale to asi ne :D :D A ta herečka se mi na tohle celkem hodí :D Přijde mi už od pohledu jako malá čarodějka nebo malá vlkodlačice, co se umí pořádně vzteknout a asi to nebude žádný andílek :D

17.3.2017 | 23:14:33
Brilliant

#20 Karen90: No, Joseph v x-men hrát nebude…v rozhovoru uvedl, že zaskakoval pouze za herce, který se nemohl dostavit, a režizr ho požádal, aby se dostavil na čtecí zkoušku…takže smůla :/

#25 Karen90
18.3.2017 | 22:16:29
KackaEsh

Tak jsem se tu mrknla, abych zkoukla nějaké spoilery o TO a vy tu probíráte TVD, lol XD

19.3.2017 | 20:38:44
Karen90

#23 Brilliant: Aha, dík za informaci. :-) Tak to je fakt smůla, ach jo…:-(

21.3.2017 | 8:53:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Pátá řada

Foto: CW

Pátá řada seriálu The Originals:

Reklama

Anketa

Článek: Caroline se objeví v páté řadě.

Chtěli byste vidět Klause a Caroline spolu v The Originals?

75%
16%
9%
359 hlasů

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás