The Originals Shrnutí informací k The Originals

Shrnutí informací k The Originals

Shrnutí informací k The Originals

Jak potvrdila i scénáristka Julie Plec, vysílání The Originals začne v říjnu tohoto roku. Kde se bude točit? Kdo se zúčastní? A o čem to bude? To všem vám shrneme v následujícím článku.


0 0
13.5.2013

Místa natáčení

Hlavním místem natáčení samozřejmě bude New Orleans, kvůli kterému se vlastně celý štáb přesouvá. Vše se bude točit ve Francouzské čtvrti New Orleans, tudíž by měly být všechny lokace velice věrohodné.

Obsazení

Jak už bylo řečeno v článcích na webu TVD, hlavními postavami celého spin-offu budou Klaus Mikaelson, Elijah Mikaelson a Rebekah Mikaelson. Tedy kompletní rodina Původních upírů. Se změnou v obsazení se nepočítá, takže opravdu uvidíme Josepha Morgana, Daniela Gilliese a Claire Holt. V dalších rolích se ukáže Phoebe Tonkin jako Hayley, Daniella Pineda jako čarodějka Sophie Deveraux a samozřejmě Charles Michael Davis jako Marcel. Postava Marcela bude podle očekávání velmi výrazná a rozhodně si najde své fanoušky i odpůrce.


Děj

Klaus se usídlí ve Francouzské čtvrti New Orleans, kterou pomohl vybudovat. Zde se potkal se svým bývalým chráněncem Marcelem, jenž nyní nadpřirozenou čtvrť vede. Hayley, která teď nosí Klausovo dítě, se v New Orleans také nachází. Drží ji tam čarodějk, které chtějí svrhnout Marcela. Za svým bratrem přijíždí i Elijah a nejspíš i Rebekah. A do to všeho se tam nachází i studentka psychologie Camille, jenž studuje chování lidí, kteří si nejsou vědomi, že vedle nich existuje i nadpřirozený svět…

Jak je to vlastně s pilotem?

Oficiálně byl pilot odvysílán v rámci 4.série The Vampire Diaries a nese i název budoucího spin-offu. Ovšem samozřejmě můžeme čekat velkolepou 1.epizodu, ve které se toho hodně stane a tvůrci budou chtít přilákat diváky. Celá 1.série The Originals by měla mít podle Julie Plec plných 22 epizod.

Diskuze /2

tom99

Dříve se už psalo, že CW si koupila plnou sezónu a to celých 22 dílů…

#2 vojtechadamcik
webmaster
18.5.2013 | 9:56:55
vojtechadamcik

#1 tom99: Ano, pardon, moje chyba, už opraveno ;)

18.5.2013 | 11:44:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pátá řada

Foto: CW

Pátá řada seriálu The Originals:

Reklama

Anketa

Článek: Caroline se objeví v páté řadě.

Chtěli byste vidět Klause a Caroline spolu v The Originals?

77%
16%
8%
429 hlasů

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás