The Originals Genevieve

Genevieve

Genevieve

Velmi mocná čarodějka, která se vrací do New Orleans.

Sezóny 1
2014 - 2014

Genevieve byla kdysi velmi mocnou čarodějkou z New Orleans, která žila v místním covenu čarodějek z roku 1919. Byla u příchodu Papa Tundeho, který čarodějkám nabídl pomoc s vyhnáním upírů, kteří okupovali město.

O Genevieve také víme, že byla zdravotní sestrou, která sloužila v nemocnici spolu s Rebekou. S ní vytvořila kouzlo, které přivolalo do města New Orleans Mikaela, který šel po Klausovi. Rebekah si záhy uvědomila svou chybu a požádala Genevieve o zrušení kouzla. Genevieve odvětila, že kouzlo už nejde zrušit, proto ji Rebekah zabila.


Genevieve je oživena až na začátku 20. století, během toho, co je v New Orleans Klaus a jeho rodina. Genevieve byla vzkříšena z důvodu současným covene čarodějek, aby posílil své řady o velmi mocnou čarodějku.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Genevieve jsem měl jako čarodějku rád, byla krasna, chytra a dokazala se rozhodnout vždycky sama za sebe, a ještě když se dala dohromady s Klausem tak to bylo ještě zabavnějši.

14.12.2019 | 21:35:39
Madafaka888

Nejoblíbenější čarodějka

13.2.2018 | 23:44:19

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás