The Originals Thierry Vanchure

Thierry Vanchure

Thierry Vanchure

Marcelova pravá ruka.

Sezóny 1
2013 - 2014

Thierry Vanchure se narodil někdy na začátku 20. století. Roku 1940 jej našel Marcel v nemocnici a proměnil ho na upíra. Od té doby jsou z nich nejlepší přátelé a při převzetí moci nad městem New Orleans se Thierry stal Marcelovou pravou rukou. Nutno dodat, že mu po jeho boku sloužil velmi dobře.

Thierry je Marcelovým nejvěrnějším upírem, proto jej raní, když Thierry zabije upíra, který je jedním z Marcelových lidí. I když je to jeho nejlepší přítel, tak ho zavírá na 100 let do vězení, protože by jinak poklesla morálka upírů. Toto vězení vymyslel sám Marcel, který nechtěl, aby upíři zbytečně umírali.


Do vězení se dostal kvůli příchodu Klause Mikaelsona, který si nárokuje vládu nad městem. Thierry s ním nikdy nesouhlasil, proto jej Klaus omámil a poslal ho zabít upíra. Z vězení mu následně pomůže Rebekah, která ho potřebuje pro své plány.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dark Angel

Nejako ma nebavil…

19.4.2017 | 23:06:39

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás