The Originals
94/100 - 361×

The Originals

Spin-off k upířímu seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upírů. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět to, co je jeho a začal nový život.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Daniel Gillies (Elijah Mikaelson), Phoebe Tonkin (Hayley Marshall), Charles Michael Davis (Marcellus Gerard), Danielle Campbell (Davina Claire), Leah Pipes (Camille O'Connell), Claire Holt (Rebekah Mikaelson), Daniella Pineda (Sophie Deveraux), Yusuf Gatewood (Vincent Griffith), Riley Voelkel (Freya Mikaelson), Steven Krueger (Joshua Rosza), Nathan Dean Parsons (Jackson Kenner), Chase Coleman (Oliver), Sebastian Roché (Mikael), Eka Darville (Diego)

Vincent Griffith

Vincent Griffith

Velmi mocný čaroděj, schránka Finna Mikaelsona.

Sezóny 5
2014 - 2018

Vincent Griffith se narodil do čarodějnické rodiny v New Orleans, jejíž kořeny čítají několik generací. Údajně byl Vincent natolik mocný, že mu začali nabízet velmi významné pozice v jejich covenu, Vincent je však odmítal.

Během válek s upíry se Vincent odmítl účastnit bitev, přičemž jeho společníci z covenu bojovali. Když mu bylo 16 let, tak poznal Evu Sinclair, talentovanou a romantickou čarodějku, se kterou začal chodit. Po čase se dokonce vzali. I když byla Eva divoká a někdy to skutečně přeháněla, byli spolu šťastní.

Kolem roku 2011 se začaly ztrácet děti čarodějů a Vincent po nich s ostatními čaroději začal pátrat. Nakonec se jim podařilo zjistit, že za únosy stojí jeho manželka Eva. Ta byla brzy zavřena za své ohavné skutky a Vincent začal žít na vlastní pěst.

Právě jeho nový život samotáře se mu ukázal osudným, byl totiž unesen a jeho tělo bylo využito jako schránka pro Finna Mikaelsona. S Vincentem se sice vídáme, ale není to on, protože má v sobě jinou duši.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marlene

Mám z něj divnej pocit .

26.3.2023 | 21:56:29
KaraSnowAllen

Přijde mi, že se snaží jím nahradit Cami jakožto Klausův morální kompas a důvěrníka, to mi není zrovna sympatické, ale jinak ho mám ráda, mírně hysterický, ale skvělý člověk a silný čaroděj.

25.6.2017 | 21:36:03
pikaia

Když začne čarovat, tak to má svoje kouzlo.

9.4.2017 | 10:41:10
Nikypiky92

Je to sympatak a mam hrozne rada, kdyz mluvi. Za to mu musim dat 100% :D

26.3.2017 | 21:52:18
Ellyse

Vincent je pašák a od samého začátku, co Finn opustil jeho tělo, mu prostě fandím a vždycky budu.

1.2.2017 | 21:31:56
Sigmoel

Doufám že ve 4 seríi pěkně zavaří Marcelovi

21.7.2016 | 9:42:31
Brilliant

Přijde mi, že Vincent je naprosto přehlížená postava… :) Ale je naprosto boží (samozřejmě od té doby co v něm není Finn).

14.4.2016 | 15:24:23

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v posledních dílech?

Co nás čeká v posledních dílech?

Podíváme se do Mystic Falls a potkáme tam staré známé. Život Hope je stále v ohrožení a jako obvykle Klaus přijde s plánem, který životy jich všech navždy změní.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama