The Originals Upoutávka k desáté epizodě Phantomesque

Upoutávka k desáté epizodě Phantomesque

Upoutávka k desáté epizodě Phantomesque

Mikaelsonovi se nevzdávají, Klaus zavolá na pomoc proti Prázdnotě Rebeku a Kola, Hayley se mezitím za pomoci Frey vydává do roztříštěného krystalu najít Elijaha.

25 0
29.5.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Snowleopard

Někde jsem četl, že by Nina a Paul měli zavítat do TO. Je na tom něco pravdy nebo jen kec ? :D

#2 GingerGin
4.6.2017 | 23:24:30
GingerGin

#1 Snowleopard: To už bylo hodně takových zpráv. Jako u Paula dost netuším, co by tam dělal. leda nějaký flashback a nebo třeba někdo z jeho dvojníků? (už si nepamatuju, jak to s těmi jeho dvojníky pořádně bylo :D) I když to by bylo zajímavé. Nová postava nějakého dvojníka Stefana :D Možná by to mohl být potencionální chlap pro Beccu :D A u Niny se spekulovalo s Katehrine a nebo s Tatiou. Ale teda těžko říct. Ono ty zprávy byly dost nepotvrzené a já jim moc nevěřím. Podle mě by to oznámili, aby nalákali fanoušky :)

#4 Snowleopard
5.6.2017 | 0:44:37
GingerGin

Mimochodem, jsem jediná, koho začíná lehce vytáčet chování Hayley? To, jak se teď snaží dělat všechno „dobře“ aby to nějak nepoškodilo Hope? Ono by to člověk pochopil, ale přijde mi, že i přes ten proslov, co k ní Elijah ve třetím díle měl, jak je skvělá a tak, Hayley je spíš na tom stejně jako Elijah (akorát že u něj se to za ty roky dost nahromadilo). Sama přiznala, že za těch pět let byla dost nelítostná. A pak, když si člověk vzpomene na začátek druhé série TO a na všechny ty mrtvé čarodějky v koupelně. A to nemluvě o tom, jak se Hayley ukázala ještě ve čtvrté řadě TVD. Když si vzpomenu, jaká to byla mrcha…Ti hybridi jí věřili, tvářila se, jako že jim pomáhá…A nakonec je všechny nechala povraždit, práskla je Klausovi s vědomím, že zemřou, protože jí někdo slíbil, že jí dá informace o její rodině. Zvláštní, že na tohle si už nepamatuje. Protože těch dvanáct hybridů má celkem na svědomí ona.

A mimochodem…všiml si někdo v promu na další díl Jacksona? Já doufám, že to bude jen nějaká iluze…protože oživit i jeho, to už by bylo moc :/ Skoro bych pak řekla, že by to byla příprava na velení Plecky a na její oblíbené milostné trojúhelníky :/

5.6.2017 | 0:49:47
Snowleopard

#2 GingerGin: Jo já myslel něco ve stylu Amara a Silas. Paul hrál Silase parádně

#5 GingerGin
5.6.2017 | 18:08:15
GingerGin

#4 Snowleopard: Tak ono teoreticky, kdo ví, kolik dvojníku Amary a Silase ještě po světě běhá. Já jsem tehdy TVD moc nesledovala, když se to řešilo, ale co jsem tak pochopila, tak byli vždycky v každé době a existovalo jich tedy víc, než jen Tatia, Kath a Elena. Jestli to dobře chápu, tak i v době, kdy byli vytvořeni Původní, musel být nějaký dvojník Silase pro Tatiu. A v době, kdy žil Stefan jako člověk, musela být nějaká lidská dvojnice i pro něj :D (stejně jako musel být i kdysi pro Kath, když byla ještě člověk) A nejspíš jich bylo ještě mnohem víc. A co my víme, kolik z nich se proměnilo v upíry? :D :D :D Jako mi by se celkem líbilo, kdyby se tam teď tihle dva odněkud vynořili a tvrdili, že jsou někdo úplně jiný :D :D :D

5.6.2017 | 21:02:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pátá řada

Foto: CW

Pátá řada seriálu The Originals:

Reklama

Anketa

Článek: Caroline se objeví v páté řadě.

Chtěli byste vidět Klause a Caroline spolu v The Originals?

75%
17%
9%
333 hlasů

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás