The Outpost
75/100 - 34×

The Outpost

Mladá dívka jménem Talon je na dobrodružné cestě. Je poslední svého druhu, a proto se rozhodne pomstít svou rodinu. Na cestě však zjišťuje, že má nadpřirozené schopnosti, které postupně začíná ovládat.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy

S02E07: Where You Go, People Die

S02E07: Where You Go, People Die

Zed čeká na Talon po záhadném zmizení.

cz sk
23.8.2019
43 minut

Tobin čelí opovrhovanému bratranci, zatímco Gwynn dělá Tobina nabídku, kterou nemůže odmítnout. Překvapivý návštěvník Outpostu přeruší královský obřad.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

ten zaver byl celkem na facku scenaristum… a Naya mohla vyvaznout nejakym zajimavejsim zpusobem, jako vyuzit ji a posilat upravene zpravy a podobne…

1.11.2019 | 22:53:40
captain

Hmm, Talon kvůli Garretovi na chvíli okusila druhou stranu a nic moc. Teď zmanipulovaný Garret dál táhne na Výspu. Naya to má na chvíli nahnuté, lež má totiž krátké nohy, a… naštěstí s pomocí svého ctitele vyvázne… Mezi tím probíhají politické manévry v nejvyšších kruzích. Jak řekli blahé paměti Bill Adama a Lora Roslinová v BSG: „Politika, stejně vzrušující jako válka, a stejně nebezpečná.“ – „To ano, ale ve válce můžete umřít jen jednou.“ – „Většinou…“ Závěr, WTF?!

2.9.2019 | 13:49:25

Filtr seriálů
Reklama