The Outpost
78/100 - 50×

The Outpost

Mladá dívka jménem Talon je na dobrodružné cestě. Je poslední svého druhu, a proto se rozhodne pomstít svou rodinu. Na cestě však zjišťuje, že má nadpřirozené schopnosti, které postupně začíná ovládat.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy

S04E05: They Bleed Black Blood

S04E05: They Bleed Black Blood
cz sk
13.8.2021
43 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Tak nejprve to bylo z bláta do louže, a teď myslím, je to z louže rovnou pod okap! No nazdar teda…

18.9.2021 | 22:15:12
Raiden123

Neviem,Felista je totalne mimo sprava sa ako otrok toho comu veri,ale ani nevie ako hrozne sa myli.

Ten Skevikor,som teda zvedavy co to je,zatial mi to pripada,ze by to malo byt nieco ako brana svetov,ale jej otvorenie je nebezpecne.

Tento serial outpost nieje nejak uzasny,ale autor pribehu si dal celkom zalezat na Lore/info o tom svete kde sa ten pribeh odohrava,len trva kym sa k nim dopracuje.

Teoria: Tych prastarych bolo asi 7 /8?> a jeden s nich mal deti s clovekom,i preto sa stal zradcom,mal moznost cestovat medzi svetmi a tak vznikli nizsi temnokrvny,ktory sa podobali viac cloveku,ale nechali si temnu krv predkov.Ten ktory-a sa stal-a zradcom zamkol Lstou ostatnych prastarych,zobral im ich kindze a zavrel branu svetov.

Mozno by sa hodilo najst puovodneho zradcu,ak este existuje.

13.8.2021 | 7:25:01

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama