The Outpost
78/100 - 50×

The Outpost

Mladá dívka jménem Talon je na dobrodružné cestě. Je poslední svého druhu, a proto se rozhodne pomstít svou rodinu. Na cestě však zjišťuje, že má nadpřirozené schopnosti, které postupně začíná ovládat.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy

S04E06: All We Do is Say Goodbye

S04E06: All We Do is Say Goodbye
cz sk
20.8.2021
43 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Zírám a koprním. To je teda zmatečné řízení… Spears a Tobin, dobrý pokec, ale jinak?!

27.9.2021 | 14:21:01
Raiden123

Takze Skevikor je brana svetov a zaroven nieco ako hrobka,alebo hybernacna komora,pre clenov rasy prastarych.Ehm,toto sa dost komplikuje …lebo ich je tam vela.Tak to vyzera,ze prastary asi bojovali v nejakej vojne a znicili svoj svet a zmenil sa na svet prachu[plane of ashes] a zdrhli inde a schovali sa pod zemou.No asi ich i niekto zradil,kto ich mal zobudit,no neurobil tak,pripadne to nemal ako urobit ak ho niekto zabil.

No kto bol ich nepriatelom Prastarych pred ktorym sa chceli schovat?Alebo bojovali medzi sebou?Fakt neviem,tento pribeh zacina byt dost komplikovany.

20.8.2021 | 8:08:10

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama