The Outpost
78/100 - 50×

The Outpost

Mladá dívka jménem Talon je na dobrodružné cestě. Je poslední svého druhu, a proto se rozhodne pomstít svou rodinu. Na cestě však zjišťuje, že má nadpřirozené schopnosti, které postupně začíná ovládat.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy

S04E09: The Price of Immortality

S04E09: The Price of Immortality
cz sk
10.9.2021
43 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

No nevím, jestli to není až moc překombinované… a taky, chybí mi Tobin. Ps. Janzo opět doplatil na svou dobrotu a naivitu.

7.1.2022 | 13:28:55
Raiden123

313 Sa citil sam,tak zobudil kamosov.

Zda sa,ze Jeden s prastarych,ktory vlastnil portal AsterKinj je predkom temnokrvnych a,ze on sam priviedol zo sveta prachu svojich surodencov a khavi bojovnikov/otro­kov,no ale prisiel na to dost neskoro,ze,ked ich zobral zo sebou,bola to chyba a zrejme vymyslel,nejaky spuosob,aby prastary zaspali na dlhsie,nez planovali,preto sa ulozil k spanku tiez a urcil strazcov,ktory mali zabranit,aby ostatny boli zobudeny.No nie vsetko slo podla planu.

Hmm,pravdepodobne ucelom temnokrvnych byt vo svete prachu mal ucel,byt ukryty pred ostatnymi prastarymi.To tiez nejak nevyslo ako to bolo v plane.

10.9.2021 | 20:43:37

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama