The Outpost
78/100 - 50×

The Outpost

Mladá dívka jménem Talon je na dobrodružné cestě. Je poslední svého druhu, a proto se rozhodne pomstít svou rodinu. Na cestě však zjišťuje, že má nadpřirozené schopnosti, které postupně začíná ovládat.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy

S04E10: Something to Live For

S04E10: Something to Live For
cz sk
17.9.2021
43 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Nedra je pryč, Munt je na tom zle, tak nevím no…

7.1.2022 | 14:15:16
Raiden123

V tomto seriali sa s tym neparaju,ak niektora postava zaujimava,pic a uz ta ta postava nieje …No ja neviem …Toto mi na tomto seriali nesedi …

Nedavno ma nieco napadlo,ze je mozne,ze ten svet prachu a svet v ktorom zije Talon su jeden a ten isty a portal,ktory pouziva ten AstarKinje je vlastne v case,no zatial sa to neda potvrdit.Lebo mi to pride tak,ze zatial dost vela postav bolo zlikvidovanych a je to myslene tak,ze Talon bude mat sancu to nejak zvratit,len zatial sa tato sanca neukazala,ak tam vuobec bude …

18.9.2021 | 9:23:51

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama