The Outpost
78/100 - 50×

The Outpost

Mladá dívka jménem Talon je na dobrodružné cestě. Je poslední svého druhu, a proto se rozhodne pomstít svou rodinu. Na cestě však zjišťuje, že má nadpřirozené schopnosti, které postupně začíná ovládat.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy

S04E13: Nothing Lasts Forever

S04E13: Nothing Lasts Forever
cz sk
8.10.2021
43 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Končí nám seriál, který měl potenciál být tak špatný, až byl nakonec vlastně celkem dobrý, tedy většinou. Nějaká ta chyba by se asi našla. Na druhou stranu, finále důstojné, Talon prostě všechny postupně vyřídila. Nářez. Ten happyend a svatba nakonec, to si možná snad mohli odpustit, i když… asi to prostě chtělo sladké zakončení. Všechny tři rasy se sjednotí pod královským párem Talon a Garret.

6.2.2022 | 17:25:57
Vencais

Tak alespoň že tohle fantasy béčko se dočkalo dobrého zakončení. Dokonce už ani u každého souboje nehrála stejná hudba jako celé přechozí 3 serie :D

29.1.2022 | 22:17:07
Raiden123

Hmm,zaverecny diel tohoto neovykleho dielka.Mozno je to i skoda,ale uz nejaky cas mal serial problem s dobrym nametom na diely.A zakoncenie i ked nieje uzasne,ale aspon nejake ma.

Talon sa len o chlp podarilo zlikvidovat prastarych,pro­roctvo o nej sa ciastocne naplnilo,ale zaroven vyslo inak,stala sa kralovnou ludi,temnokrvnych a khavi,ktory sa postupne naucili zit ako ludia.

9.10.2021 | 9:29:46

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama