The Passage (Smrtící virus)
80/100 - 29×

The Passage(Smrtící virus)

Neúspěšný vládní experiment přeměnil skupinu vězňů, kteří byli za své zločiny odsouzeni na smrt, na nemilosrdné, krvelačné bestie. Jen osiřelá dívka, která má v sobě skryté schopnosti, by mohla této apokalypse zabránit. Seriál vychází z románu Justina Cronina.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Hororový


S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

V tajné vládní organizaci, která se soustředí na projekt Noe, se naskytla možnost vytvořit lék, jenž by vyléčil všechny zákeřné nakažlivé nemoci. Potenciální lék se vědcům vymkne kontrole a způsobí pandemii, která může vyhubit lidskou rasu. Federální agent Brad Wolgast je proto povolán, aby na závěrečné experimenty přivedl poslední vybraný subjekt, desetiletou Amy Bellafonte, která by mohla představovat klíč k záchraně celé planety. Seriál vychází z románu Justina Cronina.

cz sk
14.1.2019
5 230 000
43 minut

Základní info:

Režie: Jason Ensler
Scénář: Liz Heldens
Hrají: Mark-Paul Gosselaar (Brad Wolgast), Saniyya Sidney (Amy Bellafonte), Jamie McShane (Tim Fanning), Caroline Chikezie (Nichole Sykes), Emmanuelle Chriqui (Dr. Lila Kyle), Brianne Howey (Shauna Babcock), McKinley Belcher III (Anthony Carter), Henry Ian Cusick (Dr. Jonas Lear), Vincent Piazza (Clark Richards), Jason Fuchs (Lawrence Grey), Zach Appelman (Phil Doyle), …

Plnohodnotný trailer k první sérii:

Foto: FOX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Chci tomu dát šanci … ale ten pilot je fakt vopruz. :-/

Uvědomělej spratek, přecitlivělej agent, přiblblý dialogy. :-/

Nevim no, doufám že se to rozjede.

14.1.2020 | 21:04:19
memar

Zatiaľ také nemastné neslané.

28.1.2019 | 21:28:01
Goldensmile

pilot se mi líbil, uvidíme co bude dál , určite tomu dám šanci.

27.1.2019 | 13:18:19
Trifi

Má to dobrý námět, má to srdce, má to výborný cast, vlastně to má všechno… Za mě obrovské překvapení a budu tajně doufat, že se nám tu klube kvalitní následovník The Strain.

překladatel
26.1.2019 | 5:02:54
Jonner

Jako každá filmová/seriálová adaptace knihy je i tenhle seroš ochuzen o detaily, které by jednak dodaly na charakteru jednotlivým postavám, pomohly by i k budování nějakého vztahu k nim, tak by i přidaly na hrůzostrašnosti původu onoho viru. Nicméně, přehlídnu-li opětovnou nutnost produkce vtlačit do seriálu herce jiného etnika než je v předloze, tak celkově to zatím vypadá ok. Čeká nás snad dobrá a dlouhá jízda :) AD: AVE_Jirka – s nadlidmi jako ty nemá smysl se hádat. Místo „sluníčka“ jsem skutečně mohl napsat „č****, co má v hlavě zjevně nasráno“, vyber si. Hlavně, že jsi ty smazal ty povýšenecké rasistické kraviny a nadávky směrem k tzv. české mentalitě, cos tu psal prvně. Tohle není tvůj FB, ale diskuze k seriálu. A já komentoval hlavně dodržení předlohy.

22.1.2019 | 10:24:52
KevSpa

Tak tohle mě bude hodně bavit.

webmaster, korektor
22.1.2019 | 7:16:46
AVE_Jirka

Joner: Mně je úplně ukradené, jaké „etnikum“ hraje postavu. Pokud je herec/herečka kvalitní, tak je to buřt :-).
„Ale chápu, že análně podrážděné sluníčko se musí ozvat za každou cenu“. Tím si dokázal, že jsi hloupý člověk bez racionálních argumentů a snížíš se jen k urážkám :-). Vždy mě velmi pobaví, když mě někdo označí za „sluníčko“ nebo „pražskou kavárnu“ :-D. Análně mě ještě nikdo, nikdy nedráždil. Soudím, že tebe už ano. Je to příjemné? Vyměšování do toho nejspíš nepočítáš :-D.

21.1.2019 | 18:35:49
Galaxymanko

Zatiaľ veľmi skvelý rozjazd, držia sa predlohy a bolo by prízemné pozerať sa na to či je to dievčatko beloška alebo černoška, podľa mňa je tam skvelá. Podľa predlohy má prísť k silnému vzťahu medzi Wolfgastom a Amy, myslím si že majú na toto dobre našliapnuté. Som zvedavý do akého časového úseku bude siahať prvá séria, a dúfam, že sa nebudú báť spraviť nevyhnutné aby sa príbeh posúval ďalej, alebo ak to nespravia, tak ako to bude pokračovať. Toto je seriál tak na 4 – 5 sérii, dúfam, že sa to podarí. The Strain bolo podobné, no toto ma bavilo viac, má to hĺbku, teda aspoň kniha mala.

17.1.2019 | 12:34:21
killerfromcz

tady spis slo ze se nedrzi predlohy.....

16.1.2019 | 11:55:51

Překlad seriálu The Passage

Epizoda S01E10: Last Lesson

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @CrashikCZ, @Kubc6a a @twister78
Titulky sedí na lehce dohledatelné ver­ze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte The Passage

Reklama

Filtr seriálů
Reklama