The Passage (Smrtící virus)
81/100 - 31×

The Passage(Smrtící virus)

Neúspěšný vládní experiment přeměnil skupinu vězňů, kteří byli za své zločiny odsouzeni na smrt, na nemilosrdné, krvelačné bestie. Jen osiřelá dívka, která má v sobě skryté schopnosti, by mohla této apokalypse zabránit. Seriál vychází z románu Justina Cronina.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Hororový

The Passage - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VUDU1

Okrem konca ktorý ma sklamal, ma celá séria držala v napätí.

25.3.2022 | 20:39:04
leonidas 300

Od seriálu jsem moc neočekával a i tak zklamal. už absurdní je že vlastně od začátku vědci vědí s čím pracují mýtus upírů je v daném světě dobře zpracovaný a podle něj najdou prvního 250let starého pacienta nula ten jednoho z hlavního týmu lékařů nakazí a pak ho zabijí a nákaza postupuje v kousnutém pacientovi-0 dál (paradoxem je že v budoucnu od tohoto děje zjistí že zabitím přenašeče viru zabijí i všechny jím nakažené). Výběr a způsob zacházení s testovacími subjekty je pak v celku OK. Ale celková systematizace zařízení, bezpečnostních okruhů, stupňování bezpečnostních okruhů a sledování zaměstnanců vystavujících se blízkosti subjektů je naprosto nesmyslné. Vždyť bezpečnostní složky tajného projektu ministerstva obrany US působí jednáním často jako nováčci vybraní po měsíci výcviku. atd

15.10.2020 | 16:23:12
S.T.A.L.K.E.R.

Jelikož mám v knihovně celou trilogii od Cronina, ale ještě jsem se k ní nedostal, tak jsem váhal zda se do seriálu pustit. Poté, co jsem v recenzích vyčetl, že se to od knižní předlohy docela dost liší, jsem tomu dal šanci. Musíte tomu dát šanci alespoň tak dva až tři díly. Poté se to už rozjede a začne to dost bavit. Těším se na další řadu a co nejdříve se pustím i do knižní trilogie.

22.4.2019 | 13:44:40
zipzipolund

četl jsem celou triologii a ze začátku jsem byl velmi zklamán. Každý si při čtení knihy vytvoří ten svůj svět, který mu film, nebo v tomto případě seriál naprosto rozbije. To se stalo i u mě. Ale snahu tvůrců musím ocenit! Sice občas odbíhají od knižní tvorby, ale co se dá dělat. Pokud budou chtít dodržet knižní děj, čeká nás přinejmenším 8 sezón :-D Po počátečním rozčarování jsem se docela začal těšit i na další díly.

4.4.2019 | 18:55:56
KevSpa

Od seriálu jsem toho pro jistotu moc nečekala, upířina totiž není zrovna téma, které vyloženě vyhledávám. Hned první díly mě však chytily i díky sympatickému obsazení v čele s Mark-Paulem Gosselaarem. Chemie mezi ním a Saniyyou Sidney v roli malé Amy funguje na výbornou. Bohužel zhruba v půlce série se dostavilo pár epizod, které se příliš táhly, a to i vinou na můj vkus zdlouhavých flashbacků. Ty až moc zdržovaly samotný děj. V závěrečných třech dílech se ale seriál opět pořádně rozjel a nabídl i přiměřené množství akce.

webmaster, korektor
3.4.2019 | 17:50:10
Kubc6a

Příjemný to seriál, snad se dočkám druhé série.

webmaster
14.3.2019 | 22:20:28
Raiden123

Seriál som pochopil tak,že zo začiatku hneď je tam nejaká choroba a tá malá už má protilátku,lenže to tak nieje,v tomto mieste to začne byť divné až nelogické.

Hmm,prekvapilo ma,že je to o upíroch,dalej … budem sa diviť ak tam nebude nejaký Van Helsing alebo Blade,a sú tam hneď dvaja kandidáti na pozíciu Blade-a,ale nebude to tak jednoduché,možno tam taká postava nebude.

S veľkou pravdepodobnosťou sa s tohoto malého dievčaťa stane zvláštny upír,alebo len polovičný upír,ale stále dosť silný,možné je že s nej bude Daywalker a neskôr by mohla mať potenciál byť kráľovnou upírov,čo môže mať za následok,vytvorenie frakcií medzi upírmi,ktorý budú nasledovať profesora,tý budú v prevahe,a malého dievčaťa,ktoré bude chrániť veľa ľudí,ale keď dostane hlad na krv i ona tak to asi bude problém.

14.2.2019 | 10:09:43
Galaxymanko

Zatiaľ veľmi dobre spracovaný post-apo príbeh, aj keď je to len rozbeh.

28.1.2019 | 15:32:12
Mr.Sorry

Začátek slušný. Uvidíme co z toho vyleze,

19.1.2019 | 19:35:57

Překlad seriálu The Passage

Epizoda S01E10: Last Lesson

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @CrashikCZ, @Kubc6a a @twister78
Titulky sedí na lehce dohledatelné ver­ze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte The Passage

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama