The Politician (Politik)
90/100 - 10×

The Politician(Politik)

Seriál se zaměřuje na politický život Paytona Hobarta, zbohatlíka ze Santa Barbary, který si jde tvrdě za svým snem. Každá sezóna bude sledovat jinou politickou dráhu této postavy.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Komedie, Politický
hrají
Ben Platt (Payton Hobart), Gwyneth Paltrow (Georgina Hobart), Lucy Boynton (Astrid Sloan), Zoey Deutch (Infinity Jackson), Jessica Lange (Dusty Jackson), Laura Dreyfuss (McAfee Westbrook), Theo Germaine (James Sullivan), Julia Schlaepfer (Alice Charles), Rahne Jones (Skye Leighton), David Corenswet (River Barkley), Benjamin Barrett (Ricardo), Trevor Eason (Martin Hobart), Trey Eason (Luther Hobart), Judith Light (Dede Standish), Bette Midler (Hadassah Gold)

S02E07: Election Day

S02E07: Election Day

Payton a Dede se o volné senátorské křeslo utkají poněkud neortodoxním způsobem. Rozhodnutí na poslední chvíli ale naprosto změní situaci.

cz sk
19.6.2020
45 minut

Základní info:

Režie: Gwyneth Horder-Payton
Scénář: Ian Brennan & Brad Falchuk

Hrají: Ben Platt (Payton Hobart), Gwyneth Paltrow (Georgina Hobart), Lucy Boynton (Astrid Sloan), Zoey Deutch (Infinity Jackson), Laura Dreyfuss (McAfee Westbrook), Theo Germaine (James Sullivan), Julia Schlaepfer (Alice Charles), Rahne Jones (Skye Leighton), Judith Light (Dede Standish), Bette Midler (Hadassah Gold), David Corenswet (River Barkley), Ryan J. Haddad (Andrew Cashman), David J. Cork (Franklin), Monica Steuer (Reignbough), Mallory Ann Wu (Taryn), Daryl Edwards (J. Tank Brown), Sandra Landers (Anna Whitcolm), James Waterston,…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

U toho trénování kámen, nůžky, papír jsem se nehorázně nasmál. Dede v tom byla úplně marná :D :D :D

webmaster
24.6.2020 | 10:07:55
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že Dede odstoupi a že necha vyhrat Payton a ale nakonec to bylo fakt zajimave že vyhral i v te urně kterou ukradli a čekal jsem že se Alice vrati k Paytonovi a Alice že šla na potrat to jsem od ni nečekal trochu mi připomina vzhledem mladou verzi Claire z HoC, a to že Dede chce po Peytonovi aby byl jeji viceprezident to jsem fakt nečekal.

23.6.2020 | 17:40:49

Stav titulků

Epizoda S02E07: Election Day

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama