The Politician (Politik) Popis

The Politician

The Politician

Seriál se zaměřuje na politický život Paytona Hobarta, zbohatlíka ze Santa Barbary, který si jde tvrdě za svým snem. Každá sezóna bude sledovat jinou politickou dráhu této postavy.

The Politician sleduje příběh mladíka Paytona Hobarta, jehož ambicí je stát se prezidentem Spojených států amerických. K této pozici však vede dlouhá cesta, která bude postupně ukazována v průběhu jednotlivých sérií. V první sérii Payton rozjíždí svou kariéru jako kandidát na předsedu střední školy a tyto volby hodlá vyhrát za každou cenu, protože si ničím nenechá překazit svůj sen. V druhé sérii se Payton utkává o senátorské křeslo státu New York, díky čemuž by mohl ukázat, že je opravdový politik.

Seriál The Politician je dalším seriálem z dílny Ryana Murphyho, který se stal jeho prvním seriálem vytvořeným pro službu Netflix. Společně s ním na seriálu pracují ještě Brad Falchuk a Ian Brennan, se kterými Murphy spojuje síly už poněkolikáté. Seriál měl premiéru 27. září 2019 a v červnu 2020 představil svou druhou sérii.


(Plakát k první sérii. Foto: Netflix)

Hlavní role v seriálu ztvárňují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rik

Zaujalo. Méně tradiční komedie, na jejíž tón si je nutno zvyknout,štiplavé ironicko sarkastické dialogy mohou občas zaniknout,ale poté se rozehraje koncert. A i když to u mně lítalo v každém díle od skvělé až po normal,přesto jsem se zaujetím dokončil všechny epizody a rád si počkám i na druhou,pokud bude,což je i přičiněním hlavní postavy a jeho volebního štábu.Zajímavé je,že part Jessicy Lange jako babičky Infinity,byl nakonec ten nejpůsobivější a neztratila se ani Gwyneth Paltrow.

14.10.2019 | 13:19:04
slayerrrr

Z Murpyho produkce je Politician tím nejméně vhodným kandidátem na binge watch, neboť není konzistentní a týdenní rozestup by mu mohl jenom prospět. Jednotlivé motivy do sebe nezapadají, vyznění seriálu je roztříštěné (satirický Glee tón, parodický podtón Scream Queens a takřka Gilmore Girls obal) a hlavní postava (ač úmyslně) nesympatická sledování příliš neusnadňuje. Naštěstí zbytek castu vykouzlí nejeden úsměv na tváří. Gwyneth po dlouhé době září a královna „murpyho srdce“ Jessica si může připsat další ikonickou postavu, jejíž „moudra“ by se mohla tesat do kamene. Být to více ucelené, soustředěné na hlavní téma voleb, mohla to být plná palba. Takhle zůstává Politik kdesi v půli cesty, závěrečné přemostění nicméně slibuje, že by druhá řada mohla být více konzistentní.

28.9.2019 | 13:15:46

Stav titulků

Epizoda S02E07: Election Day

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny herců

Sledujte nás