The Politician (Politik)
91/100 - 13×

The Politician(Politik)

Seriál se zaměřuje na politický život Paytona Hobarta, zbohatlíka ze Santa Barbary, který si jde tvrdě za svým snem. Každá sezóna bude sledovat jinou politickou dráhu této postavy.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Komedie, Politický
hrají
Ben Platt (Payton Hobart), Gwyneth Paltrow (Georgina Hobart), Lucy Boynton (Astrid Sloan), Zoey Deutch (Infinity Jackson), Jessica Lange (Dusty Jackson), Laura Dreyfuss (McAfee Westbrook), Theo Germaine (James Sullivan), Julia Schlaepfer (Alice Charles), Rahne Jones (Skye Leighton), David Corenswet (River Barkley), Benjamin Barrett (Ricardo), Trevor Eason (Martin Hobart), Trey Eason (Luther Hobart), Judith Light (Dede Standish), Bette Midler (Hadassah Gold)

The Politician

The Politician sleduje příběh mladíka Paytona Hobarta, jehož ambicí je stát se prezidentem Spojených států amerických. K této pozici však vede dlouhá cesta, která bude postupně ukazována v průběhu jednotlivých sérií. V první sérii Payton rozjíždí svou kariéru jako kandidát na předsedu střední školy a tyto volby hodlá vyhrát za každou cenu, protože si ničím nenechá překazit svůj sen. V druhé sérii se Payton utkává o senátorské křeslo státu New York, díky čemuž by mohl ukázat, že je opravdový politik.

Seriál The Politician je dalším seriálem z dílny Ryana Murphyho, který se stal jeho prvním seriálem vytvořeným pro službu Netflix. Společně s ním na seriálu pracují ještě Brad Falchuk a Ian Brennan, se kterými Murphy spojuje síly už poněkolikáté. Seriál měl premiéru 27. září 2019 a v červnu 2020 představil svou druhou sérii.


(Plakát k první sérii. Foto: Netflix)

Hlavní role v seriálu ztvárňují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Te-Rez

Perfektní, Ryan Murphy prostě umí. Kéž by byla i další série.

30.8.2023 | 21:15:47
Rik

Zaujalo. Méně tradiční komedie, na jejíž tón si je nutno zvyknout,štiplavé ironicko sarkastické dialogy mohou občas zaniknout,ale poté se rozehraje koncert. A i když to u mně lítalo v každém díle od skvělé až po normal,přesto jsem se zaujetím dokončil všechny epizody a rád si počkám i na druhou,pokud bude,což je i přičiněním hlavní postavy a jeho volebního štábu.Zajímavé je,že part Jessicy Lange jako babičky Infinity,byl nakonec ten nejpůsobivější a neztratila se ani Gwyneth Paltrow.

14.10.2019 | 13:19:04
slayerrrr

Z Murpyho produkce je Politician tím nejméně vhodným kandidátem na binge watch, neboť není konzistentní a týdenní rozestup by mu mohl jenom prospět. Jednotlivé motivy do sebe nezapadají, vyznění seriálu je roztříštěné (satirický Glee tón, parodický podtón Scream Queens a takřka Gilmore Girls obal) a hlavní postava (ač úmyslně) nesympatická sledování příliš neusnadňuje. Naštěstí zbytek castu vykouzlí nejeden úsměv na tváří. Gwyneth po dlouhé době září a královna „murpyho srdce“ Jessica si může připsat další ikonickou postavu, jejíž „moudra“ by se mohla tesat do kamene. Být to více ucelené, soustředěné na hlavní téma voleb, mohla to být plná palba. Takhle zůstává Politik kdesi v půli cesty, závěrečné přemostění nicméně slibuje, že by druhá řada mohla být více konzistentní.

28.9.2019 | 13:15:46

Stav titulků

Epizoda S02E07: Election Day

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama