The Resident (Doktoři) Epizody - Sezóna 4

Epizody - Sezóna 4

 • S04E01: A Wedding, A Funeral

  S04E01: A Wedding, A Funeral

  Po dlouhém čekání se Conrad a Nic s podporou rodiny a přátel připravují na svatební den. Mezitím vzpomínky na začátky krize COVID-19 osvětlují hrdinství lékařů a poplatek, které si u všech vzal virus v nemocnici Chastain.

  13.1.2021
  3 920 000
  43 minut
 • S04E02: Mina’s Kangaroo Court

  S04E02: Mina’s Kangaroo Court

  Když se Cainův pacient vrátí s komplikacemi, Mina a Raptor se plácají v tom, jak tuto situaci řešit. Conrad a Devon ošetřují místní kongresmanku, která zadržuje informace, jež by jim mohli zabránit v řádném léčení. To způsobí, že Devon svůj potlačený zármutek vypustí ven. V návaznosti na ztrátu mnoha kolegů kvůli viru se Bell obává, kdo by tu byl pro něj ve chvíli krize. Zjistí, že může těžit ze své vlastní minulosti, aby našel svého odcizeného nevlastního syna, elitního plastického chirurga Dr. Jakea Wonga. Mezitím se Logan Kim ocitá na špalku, když jsou lékaři vyslýcháni ohledně jeho činů během pandemie.

  20.1.2021
  43 minut
 • S04E03: The Accidental Patient
 • S04E04: Moving On And Mother Hens

Stav překladu

Epizoda S04E02: Mina’s Kangaroo Court

Ohodnoťte The Resident

Slovenské titulky bohužel z časových důvodů překladatelka @7Niki1 překládat nebude. Pokud se překladu nechopí nikdo jiný a překladatelka bude mít čas, tak se k němu vrátí. Pro nadcházející informace se podívejte na profil překladatelky na titulky.com, kam titulky vkládala. Děkujeme

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Conrad Ricamora si zahraje ve čtvrté řadě

Conrad Ricamora si zahraje ve čtvrté řadě

Conrad Ricamora známý především ze seriálů How to Get Away with Murder a Mental se připojuje k obsazení jako jedna z vedlejších postav do čtvrté řady. Koho si zahraje a s kým se bude patřičně znát?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců