The Resident (Doktoři)
96/100 - 24×

The Resident(Doktoři)

Čerstvý absolvent medicíny Devon Pravesh se zaučuje u zkušeného a idealistického doktora Hawkinse s tvrdým přístupem, díky kterému odhalujeme tajemství současné medicíny.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | FOX | 43 minut
žánr
Drama, Lékařský, Romantický
hrají
Matt Czuchry (Conrad Hawkins), Jessica Lucas (Billie Sutton), Bruce Greenwood (Randolph Bell), Manish Dayal (Devon Pravesh), Malcolm-Jamal Warner (AJ Austin), Jane Leeves (Kitt Voss), Anuja Joshi (Leela Devi), Miles Fowler (Trevor), Emily VanCamp (Nicolette Nevin), Shaunette Renée Wilson (Mina Okafor), Morris Chestnut (Barrett Cain), Melina Kanakaredes (Lane Hunter), Merrin Dungey (Claire Thorpe), Moran Atias (Renata Morali)

S05E03: The Long And Winding Road

S05E03: The Long And Winding Road

Když nehoda přivede známou tvář na urgent Chastainu, doktoři musí čelit realitě, jak se nejlépe u tohoto vzácného případu zachovat. Někteří zaměstnanci přemýšlí nad každým svým krokem. Mezitím Raptor a Leela se musí vypořádat s pacientem, který přijde a má dlouhotrvající efekty koronaviru.

cz sk
6.10.2021
3 110 000
43 minut

Foto: Fox

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Baruš1994

Brečela jsem jako želva..

6.10.2021 | 17:04:57
Zira

Tahle epizoda mě naprosto sebrala. Nic mi bude strašně moc chybět, byla duší tohoto seriálu. Všichni jsme to čekali, že jí budou muset nějak zabít, protože Emily ze seriálu chtěla odejít kvůli své prioritě být se svojí čerstvě narozenou dcerou a být blíže svojí rodině. I tak mě to neskutečně mrzí, že seriál opustila. Ten konec byl naprosto dojemný a krásný, že dokázala svými orgány pomoct i dalším osmi lidem. Její srdce ale zůstane s Conradem, malou GiGi a celou Chastain navždy. :(

webmaster
6.10.2021 | 15:39:31

Stav překladu

Epizoda S05E15: In For A Penny

cz30%

Překlad: @Katee8888
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Resident

Nepřehlédněte

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Herec Manish Daval, jenž hraje doktora Devona Praveshe se rozpovídal irskému rádiu o tom, jaké to je na televizních obrazovkách předstírat doktora a jak si zapamatovává lékařské termíny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama