The Resident (Doktoři) Proč byl příběh Nic důležitý pro čtvrtou řadu?

Proč byl příběh Nic důležitý pro čtvrtou řadu?

Proč byl příběh Nic důležitý pro čtvrtou řadu?

Výkonný producent seriálu Andrew Chapman se rozpovídal o dění v páté epizodě a odhalil velmi skutečnou a děsivou pravdu za děsivým příběhem postavy Nic. Článek obsahuje spoilery z páté epizody.

3 0
6.3.2021

Je těžké nepřilnout k postavám televizního seriálu a je těžké nebýt emocionální, když se jim něco stane. V páté epizodě lékařského dramatu The Resident se jeden ze zaměstnanců Chastain stal pacientem a čekání na to, co se bude dít, bylo značně emotivní. Výkonný producent Andrew Chapman odhalil velmi skutečnou a děsivou pravdu za děsivým příběhem.

Když se Chastain Memorial připravoval na uzavření poté, co Red Rock prodal nemocnici, Nicolette Nevin (Emily VanCamp) a Mina Okafor (Shaunette Renée Wilson) byly konfrontováni mužem, který požadoval, aby se na něj někdo podíval. Když ho kvůli zavření nemocnice odmítaly prohlédnout, začal se chovat velmi násilně. Mina se ho pokusila uklidnit, ale situace se jen zhoršila a vytáhnul nůž. Když Nic chtěla zachránit situaci, bodnul ji do břicha. Andrew řekl časopisu Entertainment Weekly, proč bylo důležité příběh vyprávět a proč byla Nic tím dokonalým člověkem pro tento příběh.


Je to obrovské téma, o kterém se nemluví. Každá zdravotní sestra v jakékoliv nemocnici a v jakémkoliv státě měla alespoň jednu nebo více epizod, kdy na ně pacient zaútočil. Děje se to pořád a chtěli jsme to divákům ukázat. Nic je naše zdravotní sestra číslo jedna, takže byla dokonalou osobou. Navíc jsme chtěli ukázat, že když nemocnice zavírají, lidé trpí a pacienti trpí. Nemocnice se zavírají po celé zemi a je to problém.

Andrew dále uvedl, že tyto epizody jsou zajímavé, protože ukazují Conrada Hawkinse (Matt Czuchry) v jiném světle. Když se s Nic chystají přivítat na svět holčičku, zjištění, že by mohl ztratit jak Nic i jejich dítě, ho silně zasáhne. Na konci ovšem vše dobře dopadne a Nic a malá jsou naprosto v pořádku, stejně tak jako to vypadá, že i pro nemocnici se svítá na lepší časy, kdy by mohla být ze soukromé uvedena do veřejné. Na jednom se můžeme shodnout, že seriál rozhodně ukazuje, jak silné jsou zdravotní sestry i doktoři, ať se stane cokoli. Proto jsou naši hrdinové v bílých pláštích.

Foto: Fox

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E07: Who Will You Be?

cz1%

Překlad: @Katee8888
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Resident

Nepřehlédněte

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Herec Manish Daval, jenž hraje doktora Devona Praveshe se rozpovídal irskému rádiu o tom, jaké to je na televizních obrazovkách předstírat doktora a jak si zapamatovává lékařské termíny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců