The Resident (Doktoři)
96/100 - 26×

The Resident(Doktoři)

Čerstvý absolvent medicíny Devon Pravesh se zaučuje u zkušeného a idealistického doktora Hawkinse s tvrdým přístupem, díky kterému odhalujeme tajemství současné medicíny.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | FOX | 43 minut
žánr
Drama, Lékařský, Romantický
hrají
Matt Czuchry (Conrad Hawkins), Jessica Lucas (Billie Sutton), Manish Dayal (Devon Pravesh), Bruce Greenwood (Randolph Bell), Malcolm-Jamal Warner (AJ Austin), Jane Leeves (Kitt Voss), Anuja Joshi (Leela Devi), Kaley Ronayne (Kincaid Sullivan), Andrew McCarthy (Ian Sullivan), Miles Fowler (Trevor), Emily VanCamp (Nicolette Nevin), Shaunette Renée Wilson (Mina Okafor), Morris Chestnut (Barrett Cain), Melina Kanakaredes (Lane Hunter), Merrin Dungey (Claire Thorpe)

The Resident

The Resident je americký televizní seriál zaměřený na lékařské prostředí a vysílaný společností FOX. Poprvé se začal vysílat 22. ledna 2018 se 14 epizodami, kde za produkcí stáli Amy Holden Jones, Hayley Schore a Roshan Sethi. V roce 2018 byl seriál nominován v Teen Choice Awards na cenu Choice Breakout TV Show.

Foto: Fox


Smyšlená série se konkrétně zaměřuje na životy a povinnosti lékařů a zaměstnanců fiktivní nemocnice u Chastainského parku umístěné v Atlantě v Gruzii. Vše se odehrává především kolem Dr. Conrada Hawkinse, rezidenta a mentora, jež je v nemocnici už tři roky po nasazení v Afghánistánu, Dr. Devona Praveshe, mladého nováčka mezi rezidenty, který je připraven zachraňovat životy, Nicolette Nevin, sestřičky a rovněž bývalé přítelkyně Conrada, a Dr. Randolpha Bella, šéfa chirurgie a na konci první řady i nového ředitele nemocnice.

Zkoumání vnitřního fungování povinností postav v ambulanci a nemocniční medicíně, lékařského zanedbávání, nedbalých praktik a úmyslné porušování lékařské etiky i to je součástí seriálu včetně byrokracie v odvětví zdravotnictví v USA. Druhá řada měla premiéru 25. září 2018 a měla 22 epizod. Třetí řadu oznámili na konci března 2019 a premiéru by měla mít ve stejné datum co řada druhá čili 25. září 2019.

Upoutávka ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dominikawesome

Seriály z lékařského prostředí mám ráda a tenhle je super, rychlý střih, bez zbytečného vytáčení, neprvoplánovitě sympatické hlavní postavy. Za mě zatím ok :)

19.3.2018 | 17:04:00
Barboraaa

Zatím vypada velmi slibně. Těším se na další díly! :)

2.2.2018 | 19:50:13
Witness

Pilot masakr..! doufám, že to bude pokračovat ve stejnym tempu

20.1.2018 | 23:26:09

Stav překladu

Epizoda S06E13: All The Wiser

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Resident

Nepřehlédněte

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Hvězda seriálu The Resident odhalila, jaké to je předstírat, že je lékař

Herec Manish Daval, jenž hraje doktora Devona Praveshe se rozpovídal irskému rádiu o tom, jaké to je na televizních obrazovkách předstírat doktora a jak si zapamatovává lékařské termíny.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama