The Resident (Doktoři) Popis

The Resident

The Resident

Čerstvý absolvent medicíny Devon Pravesh se zaučuje u zkušeného a idealistického doktora Hawkinse s tvrdým přístupem, díky kterému odhalujeme tajemství současné medicíny.

The Resident je americký televizní seriál zaměřený na lékařské prostředí a vysílaný společností FOX. Poprvé se začal vysílat 22. ledna 2018 se 14 epizodami, kde za produkcí stáli Amy Holden Jones, Hayley Schore a Roshan Sethi. V roce 2018 byl seriál nominován v Teen Choice Awards na cenu Choice Breakout TV Show.

Foto: Fox


Smyšlená série se konkrétně zaměřuje na životy a povinnosti lékařů a zaměstnanců fiktivní nemocnice u Chastainského parku umístěné v Atlantě v Gruzii. Vše se odehrává především kolem Dr. Conrada Hawkinse, rezidenta a mentora, jež je v nemocnici už tři roky po nasazení v Afghánistánu, Dr. Devona Praveshe, mladého nováčka mezi rezidenty, který je připraven zachraňovat životy, Nicolette Nevin, sestřičky a rovněž bývalé přítelkyně Conrada, a Dr. Randolpha Bella, šéfa chirurgie a na konci první řady i nového ředitele nemocnice.

Zkoumání vnitřního fungování povinností postav v ambulanci a nemocniční medicíně, lékařského zanedbávání, nedbalých praktik a úmyslné porušování lékařské etiky i to je součástí seriálu včetně byrokracie v odvětví zdravotnictví v USA. Druhá řada měla premiéru 25. září 2018 a měla 22 epizod. Třetí řadu oznámili na konci března 2019 a premiéru by měla mít ve stejné datum co řada druhá čili 25. září 2019.

Upoutávka ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dominikawesome

Seriály z lékařského prostředí mám ráda a tenhle je super, rychlý střih, bez zbytečného vytáčení, neprvoplánovitě sympatické hlavní postavy. Za mě zatím ok :)

19.3.2018 | 17:04:00
Barboraaa

Zatím vypada velmi slibně. Těším se na další díly! :)

2.2.2018 | 19:50:13
Witness

Pilot masakr..! doufám, že to bude pokračovat ve stejnym tempu

20.1.2018 | 23:26:09

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Reklama