The Resident (Doktoři) Popis

The Resident

The Resident

Čerstvý absolvent medicíny Devon Pravesh se zaučuje u zkušeného a idealistického doktora Hawkinse s tvrdým přístupem, díky kterému odhalujeme tajemství současné medicíny.

The Resident je americký televizní seriál zaměřený na lékařské prostředí a vysílaný společností FOX. Poprvé se začal vysílat 22. ledna 2018 se 14 epizodami, kde za produkcí stáli Amy Holden Jones, Hayley Schore a Roshan Sethi. V roce 2018 byl seriál nominován v Teen Choice Awards na cenu Choice Breakout TV Show.

Foto: Fox


Smyšlená série se konkrétně zaměřuje na životy a povinnosti lékařů a zaměstnanců fiktivní nemocnice u Chastainského parku umístěné v Atlantě v Gruzii. Vše se odehrává především kolem Dr. Conrada Hawkinse, rezidenta a mentora, jež je v nemocnici už tři roky po nasazení v Afghánistánu, Dr. Devona Praveshe, mladého nováčka mezi rezidenty, který je připraven zachraňovat životy, Nicolette Nevin, sestřičky a rovněž bývalé přítelkyně Conrada, a Dr. Randolpha Bella, šéfa chirurgie a na konci první řady i nového ředitele nemocnice.

Zkoumání vnitřního fungování povinností postav v ambulanci a nemocniční medicíně, lékařského zanedbávání, nedbalých praktik a úmyslné porušování lékařské etiky i to je součástí seriálu včetně byrokracie v odvětví zdravotnictví v USA. Druhá řada měla premiéru 25. září 2018 a měla 22 epizod. Třetí řadu oznámili na konci března 2019 a premiéru by měla mít ve stejné datum co řada druhá čili 25. září 2019.

Upoutávka ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dominikawesome

Seriály z lékařského prostředí mám ráda a tenhle je super, rychlý střih, bez zbytečného vytáčení, neprvoplánovitě sympatické hlavní postavy. Za mě zatím ok :)

19.3.2018 | 17:04:00
Barboraaa

Zatím vypada velmi slibně. Těším se na další díly! :)

2.2.2018 | 19:50:13
Witness

Pilot masakr..! doufám, že to bude pokračovat ve stejnym tempu

20.1.2018 | 23:26:09

Stav překladu

Epizoda S04E13: Finding Family

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Katee8888
Korekce: @Zira

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Resident

Nepřehlédněte

Conrad Ricamora si zahraje ve čtvrté řadě

Conrad Ricamora si zahraje ve čtvrté řadě

Conrad Ricamora známý především ze seriálů How to Get Away with Murder a Mental se připojuje k obsazení jako jedna z vedlejších postav do čtvrté řady. Koho si zahraje a s kým se bude patřičně znát?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců