The Returned (US) S01E01: Camille

S01E01: Camille

S01E01: Camille

Rodina Winshipů je v šoku, když se jejich dcera Camille, která zemřela před čtyřmi lety při nehodě autobusu, vrátí domů nezraněná, věříce, že je den nehody. Simon se snaží najít svou snoubenku Rowan, neví ovšem, že ta se později zasnoubila s jiným mužem. Helen Goddardová se třicet let po své smrti objevuje v bytě svého manžela.

cz sk
9.3.2015
1 540 000
1 hodina

Ten se snaží informovat místní doktorku Julie, ale nakonec se rozhodne skočit z místní přehrady. Julii sleduje domů malý chlapec, který odmítá mluvit. Když je nucena reagovat na otázky své sousedky, pojmenovává ho Victor. Lucy, místní servírka je zdánlivě smrtelně pobodána, když jde domů poté, co se pohádala s Jackem Winshipem.

Ve flashbacích Lena předstírá, že je nemocná, aby nemusela na výlet a mohla zůstat doma a tajně se sejít se svým chlapcem. Camille je zdeptaná, když cítí, že má její sestra, dvojče, pohlavní styk. Jak se snaží přimět autobus zastavit, rozhozený řidič si všimne Victora stojícího v cestě a prudce strhne řízení, načež autobus sjede přes okraj útesu.

Epizodu napsanou Carlton Cuse režíruje Keith Gordon.

Foto: A&E

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vojtamkv

Les Revenants mě nadchlo. A i tenhle na chlup stejný remake mě zaujal. Jsem zvědavý, jestli tvůrci něco pozmění?

10.3.2015 | 21:28:13

Titulky

Epizoda S01E10: Peter

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Z The Returned...

Z The Returned...

Reklama

Galerie postav

Galerie postav

Reklama