The Returned (US) S01E03: Julie

S01E03: Julie

S01E03: Julie

Ač její rodiče probírají stěhování, Camille předstírá, že je Lenina sestřenice „Alice“, aby se mohla pohybovat na veřejnosti. Leně se mezitím objevuje na zádech zranění. Simon odchází s Peterem, který mu sděluje, že zemřel a vrátil se, jako řada jiných. Simon má v plánu se s Rowan rozloučit, dokud ho neseznámí s Chloe, jejich dcerou.

cz sk
23.3.2015
1 050 000
1 hodina

Lena sděluje Rowan, že ji Simon hledal, čímž jí potvrzuje, že žije. Tony jde do rodinné chaty a je šokován, když zde nalezne svého bratra Adama, který byl „pryč“ několik let. Zástupkyně Nikki Banksová navštěvuje Julii, aby jí řekla o Lucyině napadení, které bylo podobné tomu, jak napadli Julii před sedmi lety, kdy spolu ty dvě chodily. Pak Julii vyhrožuje její sousedka, která věří, že Julie Victora nelegálně adoptovala. Když Julie odchází pro jídlo, Victor ťuká na sousedčiny dveře.

Epizodu napsanou Raelle Tucker režíruje Charles Martin.

Foto: A&EHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Returned (US)
71/100 - 17×

The Returned (US)

Život všech obyvatel malého městečka v Americe se naprosto změní, když se někteří jeho zesnulí obyvatelé začnou probouzet k životu a vracet se do kdysi podklidného městečka. Seriál vychází z původně francouzského pořadu Les Revenants.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | A&E | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Kevin Alejandro (Tommy Solano), India Ennenga (Camille Winship), Mark Pellegrino (Jack Winship), Sandrine Holt (Julie Han), Sophie Lowe (Lena Winship), Mary Elizabeth Winstead (Rowan Blackshaw), Mat Vairo (Simon Moran), Dylan Kingwell (Victor)

Titulky

Epizoda S01E10: Peter

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Z The Returned...

Z The Returned...

Reklama

Galerie postav

Galerie postav

Reklama