The Returned (US) S01E03: Julie

S01E03: Julie

S01E03: Julie

Ač její rodiče probírají stěhování, Camille předstírá, že je Lenina sestřenice „Alice“, aby se mohla pohybovat na veřejnosti. Leně se mezitím objevuje na zádech zranění. Simon odchází s Peterem, který mu sděluje, že zemřel a vrátil se, jako řada jiných. Simon má v plánu se s Rowan rozloučit, dokud ho neseznámí s Chloe, jejich dcerou.

cz sk
23.3.2015
1 050 000
1 hodina

Lena sděluje Rowan, že ji Simon hledal, čímž jí potvrzuje, že žije. Tony jde do rodinné chaty a je šokován, když zde nalezne svého bratra Adama, který byl „pryč“ několik let. Zástupkyně Nikki Banksová navštěvuje Julii, aby jí řekla o Lucyině napadení, které bylo podobné tomu, jak napadli Julii před sedmi lety, kdy spolu ty dvě chodily. Pak Julii vyhrožuje její sousedka, která věří, že Julie Victora nelegálně adoptovala. Když Julie odchází pro jídlo, Victor ťuká na sousedčiny dveře.

Epizodu napsanou Raelle Tucker režíruje Charles Martin.

Foto: A&E

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Titulky

Epizoda S01E10: Peter

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Reklama

Z The Returned...

Z The Returned...

Galerie postav

Galerie postav

Reklama