The Returned (US) S01E05: Tony and Adam

S01E05: Tony and Adam

S01E05: Tony and Adam

Před sedmi lety Tony vyráží hledat svého bratra Adama, jen aby ho našel poté, co napadl Julii a krmí se na jejím bezvládném těle. Tony ho omračuje, odnáší a Julii ponechává, aby ji našli lidé, kteří se blíží. Tony Adama poté pohřbívá v lese. V současnosti si Adam uvědomuje, že ho Tony zabil a napadne ho. Simon chce odjet z města s Rowan a Chloe, ale Rowan si vybírá Tommyho. Victor mizí z útulku poté, co Petera konfrontuje s tím, že ho zabil.

cz sk
6.4.2015
1 050 000
1 hodina

Helen nachází Victora ve městě a oslovuje ho jeho skutečným jménem, Henry. Bere ho na večeři a vykládá mu, jak je Caldwell prokletý a přirovnává ho ke světu před biblickou potopou. Victor jí utíká jen proto, aby ho našel Peter. Místní patolog vynáší na světlo světa myšlenku, že všichni jeleni, které nalezli plout mrtvé v řece, spáchali sebevraždu. Lena odchází z nemocnice do baru poté, co cítí, jak Camille opilá líbá Bena. Poté všem prozrazuje, že "Alice“ je její mrtvá sestra, která se ji nyní snaží zabít. Camille samozřejmě tvrdí, že Lena blouzní z prášků, načež Lena utíká do lesa, kde narazí na Adama.

Foto: A&E

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
adrijka
14.4.2015 | 18:42:10

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Titulky

Epizoda S01E10: Peter

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Reklama

Z The Returned...

Z The Returned...

Galerie postav

Galerie postav

Reklama