The Returned (US)
70/100 - 18×

The Returned (US)

Život všech obyvatel malého městečka v Americe se naprosto změní, když se někteří jeho zesnulí obyvatelé začnou probouzet k životu a vracet se do kdysi podklidného městečka. Seriál vychází z původně francouzského pořadu Les Revenants.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | A&E | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Kevin Alejandro (Tommy Solano), India Ennenga (Camille Winship), Mark Pellegrino (Jack Winship), Sandrine Holt (Julie Han), Sophie Lowe (Lena Winship), Mary Elizabeth Winstead (Rowan Blackshaw), Mat Vairo (Simon Moran), Dylan Kingwell (Victor)

S01E05: Tony and Adam

S01E05: Tony and Adam

Před sedmi lety Tony vyráží hledat svého bratra Adama, jen aby ho našel poté, co napadl Julii a krmí se na jejím bezvládném těle. Tony ho omračuje, odnáší a Julii ponechává, aby ji našli lidé, kteří se blíží. Tony Adama poté pohřbívá v lese. V současnosti si Adam uvědomuje, že ho Tony zabil a napadne ho. Simon chce odjet z města s Rowan a Chloe, ale Rowan si vybírá Tommyho. Victor mizí z útulku poté, co Petera konfrontuje s tím, že ho zabil.

cz sk
6.4.2015
1 050 000
1 hodina

Helen nachází Victora ve městě a oslovuje ho jeho skutečným jménem, Henry. Bere ho na večeři a vykládá mu, jak je Caldwell prokletý a přirovnává ho ke světu před biblickou potopou. Victor jí utíká jen proto, aby ho našel Peter. Místní patolog vynáší na světlo světa myšlenku, že všichni jeleni, které nalezli plout mrtvé v řece, spáchali sebevraždu. Lena odchází z nemocnice do baru poté, co cítí, jak Camille opilá líbá Bena. Poté všem prozrazuje, že "Alice“ je její mrtvá sestra, která se ji nyní snaží zabít. Camille samozřejmě tvrdí, že Lena blouzní z prášků, načež Lena utíká do lesa, kde narazí na Adama.

Foto: A&EHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
adrijka
14.4.2015 | 18:42:10

Titulky

Epizoda S01E10: Peter

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Z The Returned...

Z The Returned...

Reklama

Galerie postav

Galerie postav

Filtr seriálů
Reklama