The Returned (US) Jste natěšeni na novinku The Returned?

Jste natěšeni na novinku The Returned?

Jste natěšeni na novinku The Returned?

Seriál The Returned začíná na stanici A&E již dnes v noci a pokud vás zajímají detailnější informace o první epizodě, přečtěte si, co o ní napsala Lisa Maclem pro SpoilerTV. Pozor, obsahuje spoilery!


2 0
9.3.2015

Výkony jsou skvělé a děj se odehrává vskutku zajímavým způsobem. Tato epizoda se soustředí na návrat Camille (hraje India Ennenga), ale vidíme i návrat několika dalších. Epizoda začíná čtyři roky před Camilliným návratem. Pak nás hodí o čtyři roky dopředu a vidíme reakce Camilliny rodiny na její návrat. Na samém konci se opět vracíme o čtyři roky zpátky, abychom se dozvěděli detaily ohledně toho, co jsme viděli v prvních minutách.

V současnosti se dostaneme na setkání podpůrné skupiny pro lidi, kteří o někoho přišli. Peter Lattimore (Jeremy Sisto) je psycholog, který tuto skupinu vede. Tato schůzka je prokládána záběry Camille, jak míří domů. Pro ni neuběhl žádný čas, ale život v její rodině šel rozhodně dál. Její otec Jack (Mark Pellegrino) a matka Claire (Tandi Wright) šli různými cestami, když se snažili vyrovnat se ztrátou dcery. Camillina sestra Lena se také snaží vyrovnávat se ztrátou své sestry a svou rolí v ní.


Doktorka Julie Hanová (Sandrine Holt) čelí záhadnému zjevení Victora (Dylan Kingwell). Simon (Mat Vairo) se vrací k Rowan (Mary Elizabeth Winstead). Zatímco Camillin návrat se setkává s úžasem a radostí, ne všichni navrátilci mají takové štěstí.

V první epizodě také dochází ke dvěma novým úmrtím, takže bude zajímavé vidět, co se s těmito lidmi stane do budoucna.

Epizoda je dobře postavená, klade si zajímavé otázky a na odpovědi určitě budu s napětím čekat. První epizoda rozhodně stojí za shlédnutí.

První epizoda seriálu The Returned nazvaná Camille nás čeká již dnes v noci. Titulky od našeho překladatelského dua Danyssimo a Milenka očekávejte nejpozději ve středu v pozdních hodinách.

Diskuze /3

Kamylko

ja sa na serial tesim, taketo veci mozem. Snad to dopadne lepsie ako Resurrection, ktory zas bol v pohode, ale 2.seria divna … Kazdopadne videl som francuzsky original, takze zalezi ako moc budu kopirovat. Takze mam predstavu o 1.epke :), inak francuzsky original patri u mna medzi topku, toho zanru co zastupuje. Uz nech je 2.seria. Tesim sa, ze budete robit titulky :)

#3 jasonpileek
9.3.2015 | 20:59:23
Saibot

No tak je to ako cez kopirak francuzskeho originalu, uvod doslova scenka po scenke navlas rovnake… Takze zasa len zbytocny pocin americkych filmarikov a filmusiek. A oproti francuzskej verzii to ani nema tu atmosferu a hlavne ten uvodny soundtrack mi chyba. Sklamanie :-( Ale to som viac-menej cakal…

10.3.2015 | 18:32:05
jasonpileek

#1 Kamylko: 2. serii resurrection totálně pohnojili a udělali z toho paskvil… Snad tady spravý to co tam jiní podělali :)

22.4.2015 | 16:06:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Titulky

Epizoda S01E10: Peter

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Reklama

Z The Returned...

Z The Returned...

Galerie postav

Galerie postav