The Returned (US) Na koho se můžeme těšit?

Na koho se můžeme těšit?

Na koho se můžeme těšit?

Seriál The Returned začíná již příští týden, takže obsazení je již samozřejmě kompletní a dnes si můžete přečíst, kdo se dostal do osazenstva a koho si zahrají.


0 0
4.3.2015

Jack Winship (hraje Mark Pellegrino)
Otec, který ztratil jednu ze svých dcer, dvojčat, při tragické nehodě autobusu, která otřásla městečkem Caldwell před čtyřmi lety. Robustní pohledný chlapík s bolestivou minulostí. Také vlastní místní hospodu, Dog Star.

Claire Winship (hraje Tandi Wright)
Claire je matka Camille a Leny. S manželem žijí odděleně a aktuálně chodí s Peterem.


Camille Winship (hraje India Ennenga)
Sestra Leny, dcera Jacka a Claire. Je to typický sebestředný teenager. Stala se obětí nehody autobusu, která otřásla městečkem Caldwell před čtyřmi lety.

Lena Winship (hraje Sophie Lowe)
Lena je dcera Jacka a Claire, která po smrti své sestry žije odděleně. Je to tvrdohlavá rebelka, která se stále vyrovnáná se ztrátou své sestry Camille.

Rowan Blackshaw (hraje Mary Elizabeth Winstead)
Rowan je přítelkyně zesnulého Simona. Velmi těžko se před deseti lety dostávala přes jeho smrt, ale nyní je zasnoubená s Tommym a musí se vypořádat se Simonovým návratem. Také má malou dcerku jménem Chloe a udělala by cokoli, aby ji ochránila.

Tommy Solano (hraje Kevin Alejandro)
Tommy je autoritativní, ale přístupný šerif Caldwellu a je zasnoubený s Rowan.

Simon Moran (hraje Mat Vairo)
Dobře vypadající, složitý, egocentrický a občas necitlivý muzikant Simon se vrací poněkud zmatený do města po deseti letech. Ale v jedné věci má jasno – chce vidět svou někdejší snoubenku Rowan.

Peter Lattimore (hraje Jeremy Sisto)
Peter je psycholog, který vede podpůrnou skupinu pro lidi ve městě, kteří zápolí se žalem ze ztráty milovaných při oné autobusové nehodě před čtyřmi lety.

Julie Han (hraje Sandrine Holt)
Julie je tvrdě pracující a soucitná doktorka, která ale nemá žádný osobní život. Když se pozdě v noci vrací z práce, uvidí na zastávce čekat osmiletého Victora a začne za něj mít pocit zodpovědnosti.

Victor (hraje Dylan Kingwell)
Victor je osmiletý sebejistý, tajemný, s výrazem, který může být jak tklivý, tak zlověstný, a navíc je málomluvný. Rychle přilne k Julii.

Nikki Banks (hraje Agnes Bruckner)
Nikki je prudce inteligentní, ale ušlápnutá zástupkyně šerifa. Má složitý vztah s Julií.

Adam (hraje Rhys Ward)
Adam je zkušený lovec s temnou povahou a složitou rodinnou historií, kterou se snaží překonat. Tony je jeho starší bratr.

Tony Darrow (hraje Aaron Douglas)
Tony je na povrchu milý, ale skrývá tragické, násilné tajemství. Je manažerem v hospodě Dog Star a pracuje pro Jacka. Adam je jeho mladší bratr.

Helen Goddard (hraje Michelle Forbes)
Helen je jedním z navrátilců. Její pátrání po důvodu jejich návratu ji přivede k víře, že městečko je prokleté. Věří, že navrátilci jsou znakem něčeho ďábelského.

Lucy McCabe (hraje Leah Gibson)
Lucy je cestovatelka se svobodným duchem, která už od mládí cestuje světem sama. Je barmankou v místním podniku, ale je to i podvodnice, která Jacka přesvědčila, že může slyšet jeho mrtvou dceru Camille.

Leon Wright (hraje Carl Lumbly)
Pastor Leo Wright je laskavý vnímavý muž, který se stará o místní kostel. Vyzařujíce soucit se snaží Rowan pomoci dostat se přes těžké časy.

Která z postav vás zatím nejvíce zaujala? Co od seriálu očekáváte?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Titulky

Epizoda S01E10: Peter

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Reklama

Z The Returned...

Z The Returned...

Galerie postav

Galerie postav