The Returned (US)
70/100 - 18×

The Returned (US)

Život všech obyvatel malého městečka v Americe se naprosto změní, když se někteří jeho zesnulí obyvatelé začnou probouzet k životu a vracet se do kdysi podklidného městečka. Seriál vychází z původně francouzského pořadu Les Revenants.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | A&E | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Kevin Alejandro (Tommy Solano), India Ennenga (Camille Winship), Mark Pellegrino (Jack Winship), Sandrine Holt (Julie Han), Sophie Lowe (Lena Winship), Mary Elizabeth Winstead (Rowan Blackshaw), Mat Vairo (Simon Moran), Dylan Kingwell (Victor)

The Returned (US)

Seriál stanice A&E The Returned vychází z původní francouzská předlohy Les Revenants, které se snažilo přiblížit již Ressurection, jehož již druhou řadu jsme mohli sledovat na stanici ABC.

The Returned se soustředí na malé městečko, které je obráceno vzhůru nohama, když se objeví několik místních obyvatel, kteří byli již dlouho považování za mrtvé. Toto nenadálé zjevení s sebou samozřejmě přináší jak pozitivní, tak i neblahé následky, protože ne všichni jsou schopni tuto nepochopitelnou událost akceptovat. Rodiny jsou znovu sjednocovány, ale ještě nedávno pozůstalí jsou vyzýváni na nepředstavitelné fyzické i emocionální úrovni a mezilidské vztahy jsou důkladně testovány.


Seriál byl bohužel ukončen již po první sérii, která čítala deset epizod. I přesto doporučujeme jeho zhlédnutí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Typický příklad, jak dokážou Američani znehodnotit originál !! Vše je zdánlivě úplně stejné, ale vše je minimálně o 50% horší… Atmosféře originálu se to ani zdaleka neblíží… Sežeňte si originál „Les Revenants“ a s tímto plagiátem neztrácejte čas…

13.5.2015 | 2:52:49
Saibot

Kto videl francuzsky original, nech ani nesleduje… Nepodareny „frame to frame“ remake bez povodnej atmosfery. Zbytocnost… 5/10

3.4.2015 | 17:34:07
IMIS

Doufám, že děj nebude podobný seriálu Resurrection.

11.3.2015 | 11:39:03

Titulky

Epizoda S01E10: Peter

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Z The Returned...

Z The Returned...

Reklama

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama