The Returned (US)
70/100 - 18×

The Returned (US)

Život všech obyvatel malého městečka v Americe se naprosto změní, když se někteří jeho zesnulí obyvatelé začnou probouzet k životu a vracet se do kdysi podklidného městečka. Seriál vychází z původně francouzského pořadu Les Revenants.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | A&E | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Kevin Alejandro (Tommy Solano), India Ennenga (Camille Winship), Mark Pellegrino (Jack Winship), Sandrine Holt (Julie Han), Sophie Lowe (Lena Winship), Mary Elizabeth Winstead (Rowan Blackshaw), Mat Vairo (Simon Moran), Dylan Kingwell (Victor)

Postavy

 • Tommy Solano

  Tommy Solano

  Tommy je autoritativní, ale přístupný šerif městečka Caldwell, kde se najednou začnou objevovat lidé, kteří již dávno zemřeli. Je zasnoubený s Rowan a jeho vztah se má brzy změnit.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Camille Winship

  Camille Winship

  Camille je sestra Leny, dcera Jacka a Claire. Je to typický sebestředný teenager. Stala se obětí nehody autobusu, která otřásla městečkem Caldwell před čtyřmi lety a při níž zemřela řada dětí místní školy.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Jack Winship

  Jack Winship

  Otec, který ztratil jednu ze svých dcer, dvojčat, při tragické nehodě autobusu, která otřásla městečkem Caldwell před čtyřmi lety a způsobila rozpad jeho manželství.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Julie Han

  Julie Han

  Julie je tvrdě pracující a soucitná doktorka, která ale nemá žádný osobní život. Když se pozdě v noci vrací z práce, uvidí na zastávce čekat osmiletého Victora a začne za něj mít pocit zodpovědnosti.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Lena Winship

  Lena Winship

  Lena je dcera Jacka a Claire, kteří po smrti její sestry žije odděleně. Je to tvrdohlavá rebelka, která se stále vyrovnáná se ztrátou své sestry Camille.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Rowan Blackshaw

  Rowan Blackshaw

  Rowan je přítelkyně zesnulého Simona. Velmi těžko se před deseti lety dostávala přes jeho smrt, ale nyní je zasnoubená s Tommym a musí se vypořádat se Simonovým návratem. Také má malou dcerku jménem Chloe a udělala by cokoli, aby ji ochránila.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Simon Moran

  Simon Moran

  Dobře vypadající, složitý, egocentrický a občas necitlivý muzikant Simon se vrací poněkud zmatený do města po deseti letech. Ale v jedné věci má jasno – chce vidět svou někdejší snoubenku Rowan.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Victor

  Victor

  Victor je osmiletý sebejistý, tajemný, s výrazem, který může být jak tklivý, tak zlověstný, a navíc je málomluvný. Rychle přilne k Julii.

  Sezóny 1
  2015 - 2015

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Titulky

Epizoda S01E10: Peter

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Reklama

Z The Returned...

Z The Returned...

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama