The Returned (US) Postavy

Postavy

 • Tommy Solano

  Tommy Solano

  Tommy je autoritativní, ale přístupný šerif městečka Caldwell, kde se najednou začnou objevovat lidé, kteří již dávno zemřeli. Je zasnoubený s Rowan a jeho vztah se má brzy změnit.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Camille Winship

  Camille Winship

  Camille je sestra Leny, dcera Jacka a Claire. Je to typický sebestředný teenager. Stala se obětí nehody autobusu, která otřásla městečkem Caldwell před čtyřmi lety a při níž zemřela řada dětí místní školy.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Jack Winship

  Jack Winship

  Otec, který ztratil jednu ze svých dcer, dvojčat, při tragické nehodě autobusu, která otřásla městečkem Caldwell před čtyřmi lety a způsobila rozpad jeho manželství.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Julie Han

  Julie Han

  Julie je tvrdě pracující a soucitná doktorka, která ale nemá žádný osobní život. Když se pozdě v noci vrací z práce, uvidí na zastávce čekat osmiletého Victora a začne za něj mít pocit zodpovědnosti.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Lena Winship

  Lena Winship

  Lena je dcera Jacka a Claire, kteří po smrti její sestry žije odděleně. Je to tvrdohlavá rebelka, která se stále vyrovnáná se ztrátou své sestry Camille.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Rowan Blackshaw

  Rowan Blackshaw

  Rowan je přítelkyně zesnulého Simona. Velmi těžko se před deseti lety dostávala přes jeho smrt, ale nyní je zasnoubená s Tommym a musí se vypořádat se Simonovým návratem. Také má malou dcerku jménem Chloe a udělala by cokoli, aby ji ochránila.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Simon Moran

  Simon Moran

  Dobře vypadající, složitý, egocentrický a občas necitlivý muzikant Simon se vrací poněkud zmatený do města po deseti letech. Ale v jedné věci má jasno – chce vidět svou někdejší snoubenku Rowan.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Victor

  Victor

  Victor je osmiletý sebejistý, tajemný, s výrazem, který může být jak tklivý, tak zlověstný, a navíc je málomluvný. Rychle přilne k Julii.

  Sezóny 1
  2015 - 2015

Titulky

Epizoda S01E10: Peter

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Z The Returned...

Z The Returned...

Reklama

Galerie postav

Galerie postav

Reklama