The Returned (US) Trailer: The Returned vrací živé z mrtvých

Trailer: The Returned vrací živé z mrtvých

Trailer: The Returned vrací živé z mrtvých

Mrtví se probouzejí k životu. Svou smrt si nepamatují. Vrací se do běžných životů. Nemáte pocit, že jste to už někdy viděli? Stanice A&E, která nový seriál The Returned uvede, slibuje, že nechce nic násilně vykrádat. Zejména ne francouzský seriál Les Revenants, podle kterého svou verzi natočili.

3 0
17.1.2015

Malým městem otřese zvláštní zpráva. Že smrt nemusí nic znamenat. Ti, kteří měli umřít, ve skutečnosti stále žijí. Sami ale neví proč. Seriál The Returned kopíruje námět původního francouzského seriálu Les Revenants, který v roce 2013 získal dokonce mezinárodní cenu Emmy a bude letos pokračovat s druhou sérií.

Tvůrci seriálu Carlton Cuse (Lost) a Raelle Tucker (True Blood) se však dušují, že i když už seriálů, ve kterých lidé vstávají z mrtvých, je v televizi dost, tenhle bude jiný. „Schválně jsme se nedívali na Resurrection, aby nás to při psaní nijak neovlivnilo,“ řekl například Cuse. Producentka Raelle Tucker se k němu přidává. „Nechceme soutěžit s původním seriálem, ale chceme mu takto vzdát hold a stvořit z něj něco vlastního,“ vysvětlila a doplnila, že zároveň, že americký konec se od toho francouzského bude lišit.


Novinka The Returned se na stanici A&E objeví v pondělí 9. března po premiéře třetí řady Bates Motel (u nás tedy až v úterý). Hlavními hrdiny plánovaných deseti epizod jsou India Ennenga (Treme), Mark Pellegrino (Lost, Dexter), Tandi Wright (Nothing Trivial), Sophie Lowe (Once Upon a Time in Wonderland), Michelle Forbes (True Blood, The Killing) nebo Aaron Douglas (Battlestar Galactica).

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Kamylko

Les Revenants milujem ! , uz aby bola 2.seria, remaky sa mi malo kedy pacia, ale tento sa mi zatial pozdava :)

17.1.2015 | 18:49:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Titulky

Epizoda S01E10: Peter

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Z The Returned...

Z The Returned...

Reklama

Galerie postav

Galerie postav

Reklama