The Royals
95/100 - 88×

The Royals

Taková normální britská královská rodinka. Je sice vymyšlená, ale problémy má až příliš opravdové. Fiktivní příběh modré krve opojené mocí a bohatstvím.

USA | 2015 | Pauza
vysílání
4 sezóny | E! | 42 minut
hrají
William Moseley (Liam Henstridge), Vincent Regan (Simon Henstridge), Jake Maskall (Cyrus Henstridge), Merritt Patterson (Ophelia Pryce), Elizabeth Hurley (Helena Henstridge),


Epizody - Sezóna 3

Sezóna 3

 • S03E01: Together With Remembrance of Ourselves

  S03E01: Together With Remembrance of Ourselves

  Rachel shání královně Heleně nového komorníka, královna si ho však splete s jinou svou schůzkou. Jasper se snaží získat zpět princeznu Eleanor. James Hill se stává vedoucím ochranky. Král Cyrus se snaží všemožně ochránit, aby královna Helena nezískala vzorek jeho DNA, mezitím se chystá zbavit Jeffreyho Stewarta, který stále vlastní kompromitující nahrávku královské rodiny. Princ Liam jde navštívit bývalou dívku jeho údajně zesnulého bratra, Kathryn. Děj prolínají záběry prince Roberta na opuštěném ostrově.

  4.12.2016
  609 000
  42 minut
 • S03E02: Passing Through Nature to Eternity

  S03E02: Passing Through Nature to Eternity

  Po paláci se potuluje malá dcerka Jamese Hilla, Sára Alice, která se zakouká do Jaspera. Král Cyrus v televizní show oznamuje světu, že má rakovinu. Královna Helena najímá Willow, aby propagovala prince Liama na sociálních sítích. S pomocí Rachel, nového komorníka Spencera a Cyrusova dvojníka získá královna vzorek Cyrusovy DNA. Eleanor se snaží přimět Jaspera, aby žárlil. Princ Liam jde získat Kathryn.

  11.12.2016
  679 000
  42 minut
 • S03E03: Aye, There's the Rub

  S03E03: Aye, There's the Rub

  Princezna Eleanor s Jasperem prožívají šťastné chvíle, stejně jako princ Liam s Kathryn. Díky Kathryn se Liam setkává s válečnými veterány a chystá se pro ně založit charitu. Výsledky DNA jsou tu a potvrzují to, v co všichni doufali. Král Cyrus postrádá jeho lásku Violet a snaží se ji nahradit. V závěrečné scéně, překvapí v paláci královnu Helenu a princeznu Eleanor muž, kterého jistě nečekaly, že ještě někdy uvidí.

  18.12.2016
  532 000
  42 minut
 • S03E04: Our (Late) Dear Brother's Death

  S03E04: Our (Late) Dear Brother's Death

  Princ Robert je oficiálně zpět a připravuje se tisková konference. Mezitím zjišťuje, co vše se stalo během doby, kterou strávil na ostrově. Eleanor Robertovi představuje Jaspera. Za králem Cyrusem, který vše vzdává a čeká na smrt, přijíždí jeho bývalá manželka, aby mu dodala kuráž. Princ Robert překvapí Kathryn, která nemá tušení o tom, že je naživu.

  1.1.2017
  458 000
  42 minut
 • S03E05: Born to Set it Right

  S03E05: Born to Set it Right

  Chystá se vystoupení královské rodiny na královském balkoně. Přijíždí Beck, nejlepší přítel prince Roberta. Eleanor mu jasně dává najevo, že má přítele a Beck se neostýchá si do Jaspera rýpnout. Princ Liam s Kathryn ukončili jejich vztah, ale Liam se přes to nemůže přenést. Princ Robert che také být s Kathryn. Robert s králem Cyrusem se domluví, aby o tom, kdo bude králem, rozhodla tajná rada. Liam slyší, jak Beck uráží Jaspera a popere se s ním.

  8.1.2017
  535 000
  42 minut
 • S03E06: More Than Kin, and Less Than Kind

  S03E06: More Than Kin, and Less Than Kind

  Vánoce v paláci. Princ Liam pošle služebnictvo domů, jako to dělával jeho otec, jenomže letos není nic připravené. Královna Helena si užívá se svým novým komorníkem Spencerem. Jaspera kontaktuje novinářka, která má informace o jeho minulosti i o jeho vztahu s princeznou. Jasper se proto s Eleanor rozchází, aby ji ochránil. Dcera pana Hilla, Sára Alice, nachází v paláci dárky, které král Simon připravil před svou smrtí. Kathryn odmítá Liama.

  15.1.2017
  464 000
  42 minut
 • S03E07: The Counterfeit Presentment of Two Brothers

  S03E07: The Counterfeit Presentment of Two Brothers

  V paláci se koná každoroční charitativní gala, kde se princezna seznamuje s pohledným a okouzlujícím princem Sebastianem. Jasper odjel neznámo kam. Každý z královské rodiny, dává tradičně do slosování svůj čas. Robert zařídí, aby jeho společnost vyhrála Kathryn. Chce touto cestou docílit toho, aby mohli mít oficiální vztah. Král Cyrus si najde páku na vedoucího člena výběrové komise tajné rady. Princ Liam se těší ze svojí výhry nad princem Robertem v charitativním zápase v boxu, ale záhy zjišťuje, že to je podvod.

  22.1.2017
  565 000
  42 minut
 • S03E08: In The Same Figure, Like The King That's Dead
 • S03E09: O, Farewell, Honest Soldier
 • S03E10: To Show My Duty in Your Coronation

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!